w

Do LoR trafią skórki Spirit Blossom. Ich splash arty wyglądają lepiej niż w League of Legends?

W karciance od Riotu pojawią się skórki Duchowego Rozkwitu. Jak prezentują się ich splash arty?


Legends of Runeterra nie jest najpopularniejszą grą Riotu, ale wciąż ma oddane grono fanów. Tytuł wyróżnia się tym, że posiada wiele świetnych grafik, które przedstawiają zarówno bohaterów League of Legends, jak i inne postacie czy stwory z uniwersum Runeterry.

Od momentu wydania gra bardzo się rozwinęła. Dziś poszczególni championi mają wiele skórek, w tym także takich, których w LoLu nigdy nie było. Według niektórych skiny te są nawet lepsze niż dodatki, które twórcy wydają do reszty swoich gier.

W internecie pojawiły się splash arty kolejnej porcji skórek, która trafi do LoR. Tym razem nie będzie to nic ekskluzywnego, ale dodatki kosmetyczne z serii Spirit Blossom, więc jednej z najpopularniejszych w League of Legends.

Każda ze skórek będzie posiadała nowy splash arty w dwóch wersjach. Który z nich wygląda najlepiej?

Seria Spirit Blossom w Legends of Runeterra

W sieci opublikowano zbiór grafik, które przedstawiają najnowsze skórki, mające trafić do LoR. Będą to znane wszystkim skiny z serii Spirit Blossom, która jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych w League of Legends.

Splash art nie zostaną jednak przeniesione z LoLa, ale zostały narysowane od nowa, więc przedstawiają bohaterów w innych sytuacjach. Według niektórych nowe obrazki ze skinami Duchowego Rozkwitu są nawet ciekawsze od tych, które dodano do League of Legends.

Jak prezentują się Spirit Blossom Ahri, Evelynn, Yasuo, Master Yi, Teemo i Kindred?

Spirit Blossom Ahri

Spirit Blossom Evelynn

Spirit Blossom Yasuo

Spirit Blossom Master Yi

Spirit Blossom Teemo

Spirit Blossom Kindred

Grafiki są niesamowicie klimatyczne i pokazują championów w ciekawych scenach. Trudno powiedzieć, która z nich jest najlepsza i ile z nowych splash artów przebija te, które są w League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends