w

Doinb ujawnia, dlaczego jest podekscytowany, że będzie grał na G2 w finale Mistrzostw Świata

Gwiazda FunPlus Phoenix ujawnia swoje podekscytowanie, że zmierzy się z najsilniejszą drużyną Europy!


Środkowy FunPlus Phoenix nie boi się G2 Esports. Nie mogę się doczekać spotkania twarzą w twarz z Capsem na linii, co go dodatkowo ekscytuje.

Doinb vs Caps

Nastolatek z FPP jest znany w Chinach jako Super Carry, za sobą ma znakomity rok i popisuje się umiejętnościami, również na Worldsach. Swój pierwszy krajowy tytuł zdobył, wygrywając z Royal Never Give Up latem, przez co rozpowszechnił swoje imię na cały świat.

Pomimo tego, że jest to dla całego zespołu szansa na swoją własną kartę w historii, najwidoczniej gracze obu drużyn się tym nie przejmują.

Świetna atmosfera panująca w obu drużynach, świetnie wpływa na graczy. Pamiętajmy, że cały świat rozmawiał o ostatnim planie kawału Perkza właśnie na Doinb i jego genialnej odpowiedzi.

Myślę, że Caps i ja mamy podobny styl gry

Zawodnik dodał również, że z niecierpliwością czeka na Capsa i pojedynek z nim na midzie. Żartuje również, że ma w zanadrzu jeszcze ponad 100 bohaterów, których nie pokazał.

ZOBACZ – Już możemy posłuchać utworu True Damage w grze?!

Nie oznacza to jednak, że Mistrzowie Chin nie biorą tego na poważnie. Pamiętajmy, że to właśnie na ich barkach, leżą całe esportowe Chiny. To właśnie Doin jest jednym z pięciu reprezentantów, tak ogromnego rejonu.

Nigdy wcześniej nie graliśmy BO1 i nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Uważam, że jesteśmy o wiele lepsi w BO5. Uważam, że miałem pecha w fazie grupowej. Nie poradziłem sobie dobrze z dwoma championami, którymi grałem.

Pomimo tego, że Doinb wie o tym, iż to właśnie fani G2 będą mieli przewagę w Paryżu, wezwał swoich fanów do licznego przyjścia na AccorHotels Arena, aby kibicowali im najgłośniej, jak się da.

Finały odbędą się 10 listopada o godzinie 13:00. Na ceremonii otwarcia wystąpi grupa muzyczna True Damage.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends