w

Dokładny opis nowych umiejętności Udyra po reworku. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Gracze League of Legends poznali pełny opis umiejętności reworkowanego przez Riot championa.


Udyr jest jednym z bohaterów, nad którego reworkiem Riot poświęcił naprawdę sporo czasu. O tym, że champion będzie kolejnym aktualizowanym można było dowiedzieć się już w zeszłym roku. Udyr został wybrany przez społeczność w ankiecie, w której pokonał między innymi kolejnego reworkowanego bohatera – Skarnera. Fani Udyra musieli chwilę poczekać, jednak pierwsze komentarze graczy są naprawdę pozytywne.

Riot opublikował zwiastun bohatera, w którym można przyjrzeć się jego nowemu wyglądowi, a jeden z najbardziej znanych w środowisku League of Legends graczy Udyra – Trick2G podzielił się gameplayem oraz pełnym opisem umiejętności odświeżonego championa.

Jak prezentuje się nowy skillset?

Wilding Claw (Q)

Wilding Stance: Udyr dostaje 25% prędkości ataku na 4 sekundy. Kolejne dwa ataki bohatera w tym stylu zadają dodatkowe fizyczne obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia celu.

Przebudzenie: Bohater otrzymuje dodatkową prędkość ataku zależną od poziomu. W tym czasie kolejne dwa ataki bohatera mogą przyzwać piorun, który uderzy 6 razy, aby zadać magiczne obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia celu.

Iron Mantle (W)

Mantle Stance: Udyr otrzymuje tarczę na 4 sekundy. Kolejne dwa ataki w tym stylu mają dodatkowe 10% life stealu i przywracają HP przy trafieniu.

Przebudzenie: Tarcza jest zwiększona zależnie od poziomu, a Udyr regeneruje HP przez 4 sekundy. Życie przyznawane przez styl oraz bonusy life stealu są podwojone w trakcie jego trwania.

Blazing Stampede (E)

Stampede Stance: Udyr dostaje prędkość poruszania się, która opada przez 4 sekundy. Dodatkowo ataki Udyra w tym stylu pozwalają doskoczyć do celu na niewielki dystans i ogłuszają go na 0,75 sekundy.

Przebudzenie: Daje niewrażliwość na efekty kontroli tłumu, które wpływają na ruch i zapewnia prędkość poruszania się zależną od poziomu na 1,5 sekundy.

Wingborne Storm (R)

Storm Stance: Udyr otacza się mroźną burzą na 4 sekundy i zadaje magiczne obrażenia co sekundę przeciwnikom, którzy znajdują się w jej zasięgu, jednocześnie spowalniając ich o 15%. Kolejne dwa ataki Udyra w tym stylu zadają dodatkowe magiczne obrażenia przeciwnikom wewnątrz burzy.

Przebudzenie: Uwolnij burzę, która będzie przeszukiwała okolicę. Zadaje dodatkowe magiczne obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia celu.