Kiedy koniec sezonu 2022 w LoLu? Wszystko, co trzeba wiedzieć o datach

League of Legends

Reklama

Sezon 12 powoli dobiega końca. Kiedy rozpocznie się przerwa od rankedów?

Reklama


League of Legends swoją premierę miało w 2009 roku, co oznacza, że od tego czasu minęło już prawie 13 lat. Aktualnie w grze mamy 12 sezon, który już niedługo będzie dobiegał końca – minęła go już ponad połowa.

Chociaż data końca nie jest oficjalnie znana, to da się ją łatwo obliczyć. Wszystko zależy od obecnego splitu, który już jest trzecim w tym roku.

Koniec sezonu 2022 & 12

Chociaż wydawać się może, że obecny sezon w LoLu dopiero się rozpoczął, to warto wiedzieć, że bliżej już do jego końca, niż początku. Z tego powodu gracze chcący wbić swoją wymarzoną rangę lub też dywizję powinni powoli przyśpieszyć i zacząć szybciej wzbogacać się w LP-ki.

Reklama

Według informacji podanych w kliencie do końca splitu 3 i zarazem sezonu 12 zostało jeszcze 101 dni i kilka godzin. Po krótkich obliczeniach można dojść, że będzie to wtorek 15 listopada. W związku z tym to właśnie tę datę można przyjąć za koniec sezonu 2022.

Oznacza to, że sezon zakończy się o jeden dzień wcześniej, niż rok temu. Dodatkowo 16 listopada pojawi się aktualizacja oznaczona numerem 12.22 i to w niej według spekulacji na oficjalne serwery trafi przedsezonowa paczka zmian.

Do tej pory gracze mogą jeszcze wbić złoto, aby na koniec sezonu dostać skórkę Victorious i kilka innych rzeczy, jak ramki, nagrody za 5 poziom honoru i inne dodatki kosmetyczne.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej