w ,

DrDisrespect pocisnął Tylera1, ten mu odpowiedział, że jest jednym z najlepszych graczy LoLa na świecie

DrDisrespect został uznany za najlepszego streamera 2019 roku. Podczas jednej ze swoich transmisji wspomniał o Tylerze1, który systematycznie zdobywa kolejnych widzów.


Podczas, gdy DrDisrespect gra raczej w różne produkcje i przy żadnej nie spędza więcej czasu, niż kilka miesięcy, Tyler w League of Legends gra już w sumie kilka ładnych lat.

Gdy jeden z widzów zapytał doktorka o zdanie na temat Tylera1, ten dość pogardliwie odpowiedział, że nie wyobraża sobie grać tyle czasu w jedną grę i dalej być takim średniakiem.

Co na to Tyler1?

Tyler ewidentnie nie podziela zdania DrDisrespecta i uważa, że przeciętny nadal byłby lepszy od niego.

„Średniak byłby dla ciebie awansem, to po pierwsze. Od tego zacznijmy. Po drugie, jestem jednym z najlepszych graczy League of Legends, statystycznie, w tym kraju. Jakby w całym kraju. Walić to, na świecie.”

Czy Tyler jest jednym z najlepszych graczy na świecie? To zależy od tego, pod jakim względem. Nie można mu jednak odmówić, że zna bardzo dobrze Ligę i jest w stanie dojść do Mastera na zupełnie nowej dla niego roli w zaledwie kilka tygodni.

Wystarczy powiedzieć, że wiele osób nigdy nie osiąga takiej rangi przez całe życie. Natomiast zdecydowanie nie jest to jeszcze ten najwyższy, profesjonalny poziom. Choć z drugiej strony, Tyler nie miał nigdy problemów na przykładowo Twitch Rivals, więc zdania tutaj mogą być podzielone.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends