w

Dziewczyna Tylera1 znowu ujawnia informacje o nowej postaci w LoLu, ale większość graczy będzie wkurzona

Dziewczyna Tylera1 ponownie zabrała głos w sprawie postaci nadchodzącej do League of Legends.


Nowy bohater może być już naprawdę bardzo blisko. Kolejne przecieki wspominają o tym, że Riot w zasadzie ma wszystko gotowe i tylko czeka na odpowiedni moment. Kiedy on nastąpi? Trudno powiedzieć, postać ma być wypuszczona obok jeszcze kolejnej gdzieś w trakcie letnich wydarzeń.

I choć o postaci wiadomo już całkiem sporo, to jednak oficjalne komunikaty Riotu nie wspominały tego, co na streamie ujawniła Macaiyla.

Macaiyla o nowej postaci

Macaiyla była z Tylerem1 w siedzibie Riotu, gdzie miała okazję wypróbować nadchodzącą postać. Od tamtej pory wspominała o niej kilkukrotnie. Jeżeli mieliście nadzieje na jakąś poważną, może nieco straszną postać to raczej się zawiedziecie.

Jeżeli lubicie japońską kulturę, AYAYA i blisko Wam do tzw. “Weebów”, to nawet się ucieszycie. Następna postać ma być słodka i wpisywać się w kawaii.

“Mogę powiedzieć, że to kawaii, jakby weebowe. (…) Weeby ją pokochają”

Gracze na te informacje zareagowali bardzo specyficznie. Większość była po prostu zdenerwowana, że otrzyma kolejną postać w stylu “Disneya”. Problem z bohaterami Anime naznaczali nawet sami Rioterzy wspominając, że może rzeczywiście wystarczy już tego kierunku.

Z Wikipedii:

Kawaii – przymiotnik w języku japońskim oznaczający: „sympatyczny”, „uroczy”, „czarujący”, „śliczny”, „słodki”, „milutki”

Bardzo możliwe, że Macaiyla mówiła tutaj o następnej dżunglerce, ewentualnie zamaskowanym zabójcy. Oboje mogę wyjść już naprawdę niedługo. Co ważne, Riot pozwolił influencerce ujawniać te informacje, więc prawdopodobnie nic w temacie się nie zmieni.