Wizualny błąd Sylasa w League of Legends, który może doprowadzić do napadu epilepsji?

League of Legends

Reklama

Gracze zaobserwowali dziwny i niebezpieczny błąd w League of Legends.

Reklama


Ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla League of Legends, kilku bohaterów mogło używać globalnych umiejętności, tym samym rujnując rozgrywkę innym. Jest jednak coś znacznie gorszego niż zniszczony mecz – zdrowie. Społeczność zaobserwowała dziwny błąd, który może mieć wpływ na osoby z epilepsją.

Sylas, polimorfia Lulu i ult Setta

Czasami, grając w przeróżne tytuły lub oglądając animacje, możemy dostrzec ostrzeżenie dla epileptyków. Zazwyczaj tego typu produkcje posiadają przeróżne migoczące efekty, które mogą doprowadzić do napadu. Pomimo tego, iż League of Legends wydaje się być grą bezpieczną dla osób cierpiących na epilepsję, za sprawą niebezpiecznego błędu Sylasa może dojść do tragedii. Jak wygląda ten bug?

Uwaga! Poniższy film zawiera efekty, które mogą doprowadzić do ataku epilepsji.

Reklama

Video

ZOBACZ – Gracze LoLa proszą o opcję obserwowania dowolnych gier rankingowych. Czy to może się stać?

Jak podaje autor nagrania, dziwny efekt widoczny był jedynie przez około sekundę i nie powtórzył się już do końca gry. Prawdopodobnie jest to wina interakcji superumiejętności Setta (którą zabrał Sylas) z polimorfią Lulu.

Sylas podczas ultowania Setta jego własną Rką został zamieniony w wiewiórkę, co doprowadziło do błysków ekranu. Być może, jest to wina kodu gry, który ostatnio psuje wiele postaci. Na ten moment w temacie nie wypowiedział się żaden z pracowników Riot Games.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej