w

Dziewczyny nie mogą znaleźć nikogo do gry w LoLa przez „stulejarzy”. Pokazują wiadomości od nich

Każdy na pewno kojarzy klasyczne szukanie osób do wspólnej gry.


Okazuje się, że szukanie osób do wspólnej gry w League of Legends niekiedy może oznaczać kompletne zaspamowanie prywatnych wiadomości. Dzieje się to głównie w przypadku dziewczyn, które już kompletnie przestały nawet próbować.Patrząc na wiadomości, jakie do nich przychodzą, trudno się dziwić.

Dziewczyny szukające kogoś do gry

Na jednej z grup Facebookowych powstała dyskusja odnośnie tego, jak trudno kobietom znaleźć ludzi do wspólnej gry. Jak czytamy, praktycznie za każdym razem wiąże się to z ohydnymi wiadomościami.

W temacie udzieliło się całkiem sporo dziewczyn, które potwierdzają, ze faceci często pytają o zdjęcia stóp, czy w ogóle o zdjęcia, czasem zdarzy się wyzywanie od boostowanych, innym razem pytania personalne o upodobania sek*ualne, czy to, czy mają chłopaków.

To też wpływa na ilość kobiet, jaka w ogóle widoczna jest na grupach i społecznościach League of Legends. Czy da się coś tym zrobić? Raczej nie, dlatego też kobiety często uciekają na swoje Discordy.

Tym bardziej, że takie sytuacje dzieją się już poza administratorami określonych grup, którzy niewiele mogą zrobić. Istnieje mała szansa na to, że jakaś grupa, czy społeczność będzie potrafiła sobie poradzić z czymś takim.

Co ciekawe, niektóre dziewczyny robią sobie nawet fałszywe konta i przedstawiają się jako faceci bez mikrofonu. Dopiero po jakimś czasie i kilku wygranych, w których dostają pochwały dają znać, że są kobietami.

@Aktualizacja

Po naszej informacji odezwało się całkiem sporo osób, które borykały się z takimi problemami. Przykładowo Kamila dostawała takie wiadomości:

Grunt, że trening zrobiony.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends