w

Wygląd splash artu Prestiżowego True Damage Yasuo z LoLa przy współpracy ze znaną marką ciuchów

Yasuo Prestiżowej Edycji przy współpracy z Aape.


Riot Games oficjalnie ogłosiło nową współpracę, podobną do tej z Louis Vuitton, która miała miejsca podczas poprzednich Mistrzostw Świata. Jak wygląda Prestiżowy Yasuo w nowej kolekcji ciuchów?

League of Legends x Aape

To już kolejny raz, w którym deweloper odpowiedzialny za League of Legends ogłasza nową współpracę, kompletnie niezwiązaną z tematyką gier. Tym razem padło na znaną szczególnie w Japonii markę A Bathing Ape, która swoją siedzibę posiada w Tokio. W ciuchy z logiem firmy ubrany jest Yasuo, w nadchodzącej odsłonie Prestiżowej Edycji True Damage. Oto jego zapowiedź:

ZOBACZ – Co dzieje się w momencie, kiedy gracz ma już wszystkie dostępne skórki w LoLu i rerolluje?

Co ciekawe, dwie partnerki Yasuo, również dostały własne wersje prestiżowych skórek, które zostały zaprojektowane przez Louis Vuitton, prawie rok temu. Mowa tutaj o Prestiżowej Edycji True Damage Senna oraz Prestiżowej Edycji True Damage Qiyana.

ZOBACZ – Udyr z League of Legends może dostać reworka? Pracownicy zastanawiają się co będzie dla niego lepsze

Yasuo Prestiżowej Edycji, wkracza właśnie na serwer testowy, ale gracze mogą już podziwiać jego splash art oraz pełną prezentację wyglądu w grze.

ZOBACZ – Kiedy następny turniej Clash w LoLu? Daty i godziny przewidziane na sierpień – wrzesień

Kurtki, T-shirty, bluzy z kapturem, bojówki, trampki i czapki dostępne będą w sklepie Aape.jp oraz w przeróżnych sklepach w wielu krajach, już od 25 września.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends