w

Dzisiaj padł rekord w największej liczbie LP. Który region LoLa jest w tym najlepszy?

Jeden z graczy chwalił się dzisiaj pobiciem rekordu wszechczasów, jeżeli chodzi NA, a jak to wygląda, jeżeli chodzi o cały świat.


Gracze wspinają się na szczyty swoich możliwości. Obecnie trwa zażarta walka różnych regionów  o miano tego najlepszego, jeżeli chodzi o liczbę LP. Kilkanaście godzin temu, Yongin Jo, support drużyny Team Liquid ustanowił nowy rekord.

Obecnie w ogólnym rankingu został on jednak pobity. Jak to wygląda, jeżeli chodzi o cały świat, kto obecnie ma najwięcej LP?

Kto m najwięcej LP w LoLu?

CoreJJ na Twitterze chwalił się wynikiem 1751 LP i faktycznie, jest to rekordowo wysoki wynik, jeżeli chodzi o region NA. Nie umknęło to uwadze Reddita.

Od lat panuje przekonanie, że to Korea jest najmocniejszym regionem, w tym przypadku przez chwilę było to faktycznie prawdą. CoreJJ był TOP i choć mowa tutaj o regionie NA, to sam gracz jest Koreańczykiem.

W każdym razie, jego wynik 1751LP został już pobity przez gracza z Brazylii, o cały jeden punkt. W tym momencie to właśnie Brazylia ma najwięcej graczy z najwyższym LP. W TOP 10 jest aż 6 graczy z tego regionu. Europa swojego przedstawiciela ma dopiero na 20 miejscu.

Najwyżej jest gracz z regionu EUNE o nicku „I am Sobek”, jest to oczywiście TOP 1 EUNE, dalej długo nic i na 29 miejscu kolejny gracz z EUNE – Necromartin. Co ciekawe, EUW wypada tutaj naprawdę średnio. EUNE ma kilku graczy w TOP 50:

  • 20 miejsce
  • 29 miejsce
  • 30 miejsce
  • 43 miejsce

Natomiast EUW znajduje się dopiero na 61 miejscu. Można więc powiedzieć, że pod tym względem EUNE wygrywa z EUW.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends