w

Dziwny bug Viego z LoLa w aktualizacji 11.16, który nie pozwala mu na używanie swojej mgły

Riot Games

Po aktualizacji 11.16 Viego nie może używać swojej mgły w LoLu.


Gracze League of Legends znaleźli kolejny błąd w aktualizacji 11.16, która wczoraj weszła na oficjalne serwery. Okazuje się, że Viego ma poważny problem i nie jest w stanie dobrze używać swojej mgły.

Działa ona tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rozejdzie się po ścianach, a jeżeli rzucimy ją w miejscu, to nie da ona nam żadnych bonusów. Na co więc uważać podczas gry tym bohaterem?

Błąd Viego

Jeden z graczy znalazł błąd Viego, który w pewnym stopniu uniemożliwia granie tą postacią. Chodzi tutaj oczywiście o umiejętność E pozwalającą na niewidzialność i dającą kilka innych bonusów. Normalnie rozchodzi się po ścianach i działa prawidłowo. Problem pojawia się wtedy, kiedy chcemy rzucić ją w miejscu, na przykład podczas walki na linii.

Na nagraniu od użytkownika Reddita o nicku Vraeyll wyraźnie widzimy problem. Champion nie staje się niewidzialny, nie jest przyśpieszony oraz nie posiada dodatkowej prędkości ataku. Wygląda to tak, jakby gracz w ogóle nie rzucił skilla.

Video

Czy błąd jest poważny? Chociaż na taki nie wygląda, bo dotyczy tylko “nieodbitej” mgły, to w praktyce może mieć naprawdę poważne konsekwencje. Viego często walczy na otwartej przestrzeni i nie może rozbić tej umiejętności o teren, przez co teraz jego obrażenia będą o wiele mniejsze.

Niektórzy komentujący śmieją się, że to normalne, bowiem stracił on swoje moce według fabuły, natomiast mainów Viego z pewnością to nie bawi i czekają oni na naprawienie tego buga. Na ten moment nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends