w

Easter egg z kotami w nowych skinach FPX. Jak dobrze Riot przeniósł wymyślone przez graczy gesty?

Reklama

Wczoraj zaprezentowano nowe skórki FunPlus Phoenix, które trafiły do League of Legends. Okazuje się, że niektóre animacje były wymyślane przez graczy.

Reklama


Nowe skórki FPX w League of Legends były oczywiście tworzone we współpracy z drużyną. To gracze wybrali dokładne postacie, do których Riot miał zaprojektować przedmioty kosmetyczne. Mieli taką możliwość dzięki wygraniu Mistrzostw Świata w League of Legends w 2019 roku.

Okazuje się, że animacje powrotu były wprost wzięte z propozycji drużyny. Riot nie ominął też małego easter egga, związanego z kotami.

Animacje w rzeczywistości, a w grze

Gracze nagrali krótkie materiały z elementami, jakie chcieliby zobaczyć w League of Legends. Artyści Riotu wykorzystali je przy okazji tworzenia animacji powrotu. Sami zobaczcie, jak to wyszło:

Same skiny zawierają także ciekawy easter egg, który jest bezpośredno związany z kociakami. Według dostępnych w sieci informacji, koty są nawiązaniem do zwierzaków, które odwiedzają siedzibę drużyny. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z karmienia czworonogów.

Riot uznał, że fajnym wspomnieniem o tym będzie umieszczenie kociaków w animacji powrotu Vayne.

Skórki trafią do sprzedaży prawdopodobnie w aktualizacji 10.9, która zgodnie z harmonogramem aktualizacji będzie wprowadzona do gry 29 kwietnia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends