w

Ekskluzywne skiny z Wild Rift jednak pojawią się w LoLu na PC? Co o tym wiadomo?

Unikatowa zawartość z Wild Rift ma szansę trafić do zwykłego League of Legends.


Od jakiegoś czasu dużo mówi się o unikalnej zawartości dla mobilnej wersji League of Legends, czyli Wild Rift. Początkowo wydawało się, że będzie to przeniesienie tradycyjnego LoLa na telefony, jednak z czasem twórcy ujawnili, że tytuł będzie otrzymywał własną unikatową zawartość.

Zaczęło się od wspomnienia o nowych bohaterach, a nieco później gracze zobaczyli wygląd unikatowych skórek, takich jak m.in. Glorious Tryndamere.

Społeczność zaczęła zastanawiać się, czy skórki z Wild Rift trafią kiedyś do tradycyjnego LoLa. Okazuje się, że to możliwe.

Skiny z League of Legends: Wild Rift

Nic dziwnego, że krótko po ujawnieniu unikalnych skórek dla Wild Rift, gracze zasypali Riot pytaniami o to, czy wspomniane skiny wejdą także do LoLa na PC.

Szybko pojawiła się odpowiedź jednego z Rioterów – Bellissimoh. Ten w odpowiedzi na komentarze fanów napisał:

Ekskluzywność skórki Miss Fortune oznacza, że w dniu premiery pojawi się tylko na Wild Rift. Może (choć nie musi) pojawić się w LoLu na PC w przyszłości.

ZOBACZ – Jak głosować na reworki postaci w LoLu już teraz? Uruchomiono też głosowanie na skiny

Tu pojawia się pytanie o wyżej wspomnianą skórkę Glorious Tryndamere. Czy ona również może pojawić się w League of Legends na PC? Tą kwestię także wyjaśniono, tłumacząc, czym różnią się obie skórki.

Skórka Lunar Beasts Miss Fortune będzie unikalna dla Wild Rift, ale może pojawić się na PC w przyszłości. Natomiast skiny, które nie pojawią się na PC, to skórki pokroju Glorious Tryndamere’a, ponieważ są odpowiednikiem serii Victorious, której nie ma w Wild Rift.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends