w

Elderplate nowym przedmiotem w LoLu przeznaczonym dla supportów. Co na ten moment o nim wiadomo?

Gracze LoLa poznali nazwę i statystyki nowego przedmiotu dla supportów.


Aktualizacja 11.13, jak przyznają sami twórcy, ma być jedną z największych w tym sezonie. Po tym, jak w patchu 10.23 wprowadzono nowe mityczne przedmioty wraz ze zmianami wielu bohaterów, gracze zdążyli się już przyzwyczaić do panującej w League of Legends mety.

Twórcy informują jednak, że kolejna aktualizacja może w niej sporo namieszać, a wszystko z powodu licznych nowości, które planują deweloperzy. Jedną z nich ma być nowy item dla graczy wsparcia, który już teraz jest testowany przez twórców. Co na ten moment o nim wiadomo i jaka klasa będzie mogła go budować?

Nowy przedmiot dla supportów

Item nazywa się Elderplate i daje graczowi 400 HP, 50 odporności na magię i 10 ability haste. Kosztuje 2900 złota i na ten moment nie jest znana jego zdolność, a poniżej można przyjrzeć się jego ścieżce budowania.

Gracze zwracają uwagę na średnio opłacalne statystyki oferowane przez przedmiot względem jego kosztu, jednak trudno tak naprawdę to oceniać do momentu poznania zdolności, którą będzie on posiadał. Pewne natomiast jest to, że będzie on przeznaczony dla bohaterów nastawionych na defensywę.

Choć nie jest powiedziane, że wspomniany wyżej item trafi do LoLa już w kolejnej aktualizacji, z pewnością będzie to miało miejsce już niedługo. Twórcy pracują również nad zmianami Sony, o których gracze mogli dowiedzieć się już kilka miesięcy temu (Szczegóły mini-reworku Sony. Zupełnie nowa umiejętność pasywna, ogromne buffy postaci LoLa), a nowy przedmiot zdaniem niektórych miałby trafić na serwery dopiero po jej poprawkach.