w

Na serwery live League of Legends trafiły hotfixy wzmacniające Dr. Mundo. Co się zmieniło?

Co twórcy postanowili poprawić u zreworkowanego Dr. Mundo i w którą rolę celują wzmocnienia?


Dr Mundo to bohater, który w ostatnim czasie otrzymał kompletnie odświeżony zestaw umiejętności oraz przeszedł kompletny wizualny rework. Mimo że champion znacząco zyskał na popularności, jego współczynnik wygranych pozostawia wiele do życzenia (Jak radzi sobie Mundo po reworku? Najwyższa popularność bohatera od momentu jego wydania). Twórcy po zebraniu wystarczającej ilości danych postanowili więc nieco wzmocnić odświeżoną postać.

Jakie buffy otrzymał Dr Mundo?

Nowy Dr Mundo trafił na serwery live w aktualizacji 11.12 9 czerwca ma aktualnie nieco poniżej 50% win ratio na topie i zaledwie 39% win ratio w dżungli. Riot postanowił zaadresować tak niski współczynnik wygranych w hotfixach, które właśnie trafiły na serwery. Co dokładnie zmienili twórcy?

Obrażenia zadawane z Q na początkowych poziomach zostały praktycznie podwojone, co powinno znacząco przyspieszyć to, jak szybko las czyszczony jest przez omawianego bohatera. Czy te wzmocnienia wystarczą, aby stał się on grywalny w jungli? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie. Buffy wyglądają obiecująco, jednak tak niskie win ratio może wymagać dalszych poprawek bohatera. Riot z pewnością zdaje sobie z tego sprawę i planuje monitorować to, jak wzmocni się pozycja Dr. Mundo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends