w

Emporium Esencji powraca do LoLa, tym razem gracze dostaną możliwość sortowania chrom

Riot Games

Nowe opcje sortowania w sklepie League of Legends.


Już niedługo do League of Legends trafi długo wyczekiwane przez graczy Emporium Esencji, gdzie za zgromadzoną Niebieską Esencję zakupimy zarówno unikalne ikony, jak i barwy do postaci.

W tym roku deweloper do sklepu postanowił wprowadzić nową opcję, która pozwoli na łatwe posortowanie dostępnych chrom. Kiedy dostępne będzie Emporium?

Emporium Esencji

Co roku Riot Games przygotowuje użytkownikom specjalny sklep, w którym wydać mogą zgromadzoną przez kilka miesięcy esencję. Do kupienia będą specjalne skrzynki z ikonkami postaci oraz wiele barw do skinów. Wydarzenie rozpocznie się już niedługo, a według oficjalnych informacji będzie to 30 listopada.

Emporium Esencji, będzie aktywne od 30 listopada 2020, 22:00 CET do 14 grudnia 2020. 22:00 CET.

Najciekawszą jednak zmianą jest dodanie opcji sortowania chrom, o którą społeczność prosiła od samego początku EE. Sortowanie dostępne już jest na oficjalnych serwerach.

ZOBACZ – Osłabiający hotfix Amumu oraz poprawki błędów w patchu 10.24 LoLa

Możemy zauważyć, że już teraz możemy podzielić chromy na trzy kategorie:

  • do posiadanych bohaterów,
  • do posiadanych skórek
  • dostępne za Niebieską Esencję

Zaznaczając wszystkie trzy, otrzymamy te, które nas interesują. Jest to ogromne ułatwienie dla osób, które w szybki sposób chcą znaleźć odpowiednie dla siebie chromy, nie musząc poświęcać większej ilości czasu na scrollowanie całej zakładki. W końcu samych barw jest już na tyle spora ilość, że opcja podzielenia ich na kategorie była niezbędną do wprowadzenia.