w

Gracze LoLa płacili za to nawet 400 złotych, teraz Riot rozdaje ten przedmiot za darmo?

Jeden z “wyjątkowych” przedmiotów do League of Legends ostatnio jest często rozdawany zupełnie za darmo? Jak to jest z “Fist Bump Riot Ward”?


W LoLu było kilka w miarę rzadkich przedmiotów, które dzisiaj są bardzo pożądane. Czasem były to skiny postaci, innym razem skórki wardów. Tym razem chodzi właśnie o totemy wizji. Mało kto pamięta, ale Riot kiedyś dawał skin do warda o nazwie “Fist Bump Riot Ward” za spotkanie któregoś z pracowników w grze.

Dzisiaj jest to na tyle ciekawy przedmiot kosmetyczny, że nadal w sieci można znaleźć oferty sięgające do ~375 złotych w zależności od regionu.

Riot w 2020 roku rozdaje Fist Bump Riot Ward za darmo

W serwisach aukcyjnych jest całkiem sporo ofert tego konkretnego skina, za który nadal ludzie płacą. Skórkę dało się zdobyć przy okazji wielu różnych akcji społecznościowych.

Tymczasem na kontach społecznościowych skin rozdawany jest tak po prostu, bez wyraźnego powodu. Jest w tym wszystkim jednak bardzo ważna różnica. Tego skina można zdobyć tak samo, za spotkanie kogoś z Riotu w grze, ale wygląda on nieco inaczej, nowocześniej od wersji z 2014 roku.

O ile większość nie ma nic przeciwko i po prostu bierze udział w zabawie, o tyle część osób zgłasza, że to dość słabo, by rozdawać przedmiot praktycznie taki sam, jak ten unikalny sprzed wielu lat.

Jak czytamy w opiniach graczy, większość zupełnie nie zauważy różnicy, a sam ward nie powinien być przeznaczany na losowe giveawaye, by pozostać unikalnym dla osób, które faktycznie spotkały Rioterów.