Reklama

Europa nie dostała nagród za wygranie MSI. Żadnych ikon, przecen, boostów XP! Pierwszy raz od 5 lat!

Europa nie dostała nagród za wygranie MSI. Żadnych ikon, przecen, boostów XP! Pierwszy raz od 5 lat!
Reklama

Po raz pierwszy od pięciu lat nie pojawiły się żadne nagrody.Reklama Scam? Trochę tak. Przynajmniej patrząc na poprzednie wydarzenia i nagrody za nie. Po...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej