w

Evelynn jednak bez rocznicowej grafiki wczytywania

Riot Games

Evelynn nie dostała zmienionej grafiki z okazji 10-lecia Ligi.


Evelynn nie dostała fanowskiej wersji grafiki z okazji 10-lecia LoLa. Dlaczego Riot ją pominął?

Evelynn bez fanowskiej grafiki

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Riot planuje wprowadzić nowe rocznicowe ramki dla starych bohaterów, a ich splashe zmienić na fanarty – Unikalne rocznicowe ramki dla najstarszych bohaterów League of Legends.

Evelynn, mimo że pojawiła się w League of Legends 1 maja 2009 roku, nie dostała rocznicowej grafiki z okazji 10-lecia LoLa. W zapowiedziach o zmianach grafik na fanarty bohaterka była uwzględniona, dlatego po dzisiejszym patchu część graczy zaczęła się zastanawiać, czemu twórcy jednak postanowili z niej zrezygnować.

Na Reddicie pojawił się o tym wątek. Autor napisał, że wraz z przyjacielem zalogowali się, by zobaczyć zmiany fanartów (przy czym wybrali ich zdaniem najzabawniejsze), a przy okazji zauważyli, że Evelynn została pominięta.

Najlepsze fanarty zdaniem autora wątku na Reddicie

ZOBACZ – Pantheon zbanowany w prawie wszystkich grach? Najgroźniejszy przeciwnik na Worlds 2019

Autor wątku zapytał, czy zmianą Evelynn jest odsłonięcie jej brzucha (odwołanie się do cenzury splasha w niektórych regionach oraz błędu, przez który ocenzurowana wersja pojawiała się w spisie bohaterów). Jednak jak sam potem zauważył – gdyby o to chodziło, to bohaterka miałaby (jak inne postacie po zmianach) ramkę z grafiką „10”.

Jeden z Rioterów zażartował:

Evelynn tam jest… potrzebujesz tylko warda, żeby ją zobaczyć 😉

Pomijając żarty, powód okazał się bardzo przyziemny. Twórcy zwyczajnie nie zdążyli zrealizować swojego pomysłu na zmianę splasha u wspomnianej bohaterki.

Ocenzurowana wersja splash arta
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends