w

Faker oraz T1 gra w LoLa z gwiazdami k-popu – BTS. Dlaczego to takie popularne?

BTS / T1

BTS i T1 grają razem w League of Legends.


Południowa Korea może pochwalić się co najmniej dwiema bardzo popularnymi w kraju, jak i za granicą, grupami. Reprezentującą graczy i umiejętności na najwyższym poziomie SKT T1 i ikoną k-popu BTS. Teraz zmierzyły się one w programie rozrywkowym „Run BTS!”. Jak im poszło i co robili?

BTS vs T1

W jednym z najpopularniejszych programów w Korei Południowej prowadzonym przez grupę k-popową BTS zagościli najsłynniejsi gracze League of Legends. Obie drużyny rozpoznawalne są na całym świecie za sprawą całkowicie odmiennych sukcesów. BTS stało się ikonką k-popu i może pochwalić się milionami fanów w każdym zakątku ziemi. Natomiast T1 jest legendą w świecie League of Legends za sprawą sukcesów w zawodach e-sportowych i niesamowitych zagrań.

ZOBACZ – Riotowi nie podoba się Pantheon w roli supporta. Bohater LoLa przejdzie spore zmiany

Teraz w programie „Run BTS!” zmierzyli się oni w kilku kategoriach. Profesjonalni gracze z supergwiazdą Fakerem na czele zagrali w minigierki, które często mają okazję pojawić się w odcinkach. Między innymi była to nieco inna wersja kamień, papier, nożyce oraz wyliczanka, w której używa się imion pozostałych uczestników. Obie zabawy zaliczają się do koreańskich wersji tradycyjnych mini gier, które swoją drogą są bardzo popularne w danym kraju.

Następnie k-popowi artyści próbowali pokonać T1 w League of Legends. Nie grali natomiast standardowych meczów, a raczej bawili się wspólnie na Summoner’s Rift.

Odcinek ma zostać podzielony na dwa osobne, a więc na kontynuację wspólnej przygody obu zespołów trzeba poczekać trochę czasu, aczkolwiek ten pierwszy można już obejrzeć na platformie vlive.tv zupełnie za darmo. Dodatkowo został przetłumaczony na język angielski, a wkrótce powinien się ukazać nawet i polski.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends