w

Fanowska skórka do Qiyany na Halloween

Riot Games

Jak mogłaby wyglądać skórka do Qiyany na Halloween?


Halloween już niedługo, dlatego gracze wymyślają nowe skórki w tym klimacie. Pośród setek pomysłów nie zabrakło nowego konceptu dla Qiyany.

Death Sworn Qiyana

Aktualnie trwa Skintober, czyli codzienne tworzenie fanowskich pomysłów na skórki przez cały Październik (pierwsze projekty, jakie pojawiły się w tym roku opisywaliśmy tutaj: Genialne projekty skinów do LoLa pokazane podczas Skintober 2019!).

Październik to również miesiąc kojarzony w wielu grach z Halloween. Dlatego sporo fanowskich pomysłów dotyczy tego święta.

W tamtym roku dostaliśmy od Riotu skórki Death Sworn do Katariny, Viktora i Zeda. W tym klimacie jeden z fanów, stworzył nowy koncept, tym razem dla Qiyany.

Autor: Dawvil

ZOBACZ – Niesamowity projekt zaktualizowanego Fiddlesticka – mrozi krew w żyłach!

Pomysł spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i masą pochwał. Jednym spodobało się świetne dopasowanie do serii Death Sworn. Inni docenili przykuwający wzrok projekt broni.

Pojawił się również komentarz, że owszem, skórka wygląda ładnie, ale nie do końca pasuje do postaci, ponieważ musiałaby być bardzo blada. A to mogłoby się kojarzyć z wybielaniem jej, co określane jest terminem „Whitewashing”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends