w

Fanowski koncept Coven Morgany jest lepszy od skina stworzonego przez Riot?

Fani pracowali nad projektem Coven Morgany, zanim Riot ogłosił, że taka skórka faktycznie pojawi się w grze.


Jak się okazuje – nie tylko Riot pracował w ostatnim czasie nad Coven Morganą. Fanowski projekt, który ostatecznie nie został dokończony, okazał się również niesamowicie ciekawy. Zdaniem niektórych jest nawet lepszy od oficjalnego.

Coven Morgana oczami fanów – jak mogłaby wyglądać?

Arucelli i oriaart_ (Vincent) poinformowali fanów, że pracowali nad projektem Coven Morgany, który w pewnym sensie został pokrzyżowany przez Riot, który ogłosił tę skórkę jako oficjalną. Przez to kończenie fanowskiej wersji nie ma za wiele sensu. Autorzy napisali:

Coven Morgana została wydana w League of Legends, co samo w sobie jest naprawdę superekscytujące, ale oznacza to również, że będę musiała zmienić kierunek bocznego projektu, którym zajmowałam się z @oriart_! Poniżej możecie zobaczyć moje podejście do Coven Morgany, które na razie muszę pozostawić w tym stanie i zająć się robieniem innych konceptów skórek!

To, że projekt trzeba było przerwać, nie jest tutaj najważniejsze. Najciekawsze jest to, że w takiej sytuacji najlepiej widać, jak wiele świetnych pomysłów może pojawić się w przypadku jednej skórki. Dodatkowo zwolennicy fanowskich projektów mają bezpośrednie porównanie z produktami wydawanymi przez Riot.

Która wersja Morgany okazała się lepsza?

ZOBACZ – Opis Patcha 10.7 w League of Legends

Porównanie z oficjalną skórką, która pojawi się w grze już niedługo:

ZOBACZ – Prezentacja nowych skórek w LoLu do Zyry, LeBlanc oraz Morgany