w

Skórki LoLa wyśmiewające panikę związaną z koronawirusem

Panika związana z koronawirusem jest coraz większa, dlatego niektórzy postanowili podejść do niej z przymrużeniem oka.


Autorka fanowskich skórek postanowiła pójść nieco dalej i wykorzystać motyw papieru toaletowego do stworzenia trzech skinów w League of Legends.

Skórki do League of Legends z motywem papieru toaletowego

Nebura (NeburaART) znana ze swoich nietypowych pomysłów na skórki do League of Legends postanowiła wykorzystać papier toaletowy jako motyw przewodni swojego najnowszego projektu. Zapewne większość graczy spotkała się już z żartami i memami na temat tego, że w sklepach brakuje papieru, ponieważ ludzie wykupują go masowo w obawie przed epidemią koronawirusa.

Na załączonym przez autorkę obrazku zauważyć można Amumu, który jest mumią z papieru i rolką zamiast głowy, Sylasa, który zastąpił swoje łańcuchy papierem toaletowym z motywem korony oraz Singeda w maseczce ochronnej, który biega ze środkiem dezynfekującym do rąk.

ZOBACZ – Kolejne narzekanie na prestiżowe skórki w LoLu. Malphite w ogóle nie przypomina serii Dark Star

Nie trudno się dziwić, że gracze zaczynają wymyślać takie skiny, szczególnie że sami twórcy odnoszą się do całej sytuacji związanej z koronawirusem.

Na polskim fanpage’u na Facebooku można zobaczyć grafikę, która promuje mycie rąk przy śpiewaniu Warriors – piosenki, która jest świetnie znana graczom LoLa przez jej obecność w cinematicach.

W obecnej sytuacji należy bardzo dbać o zdrowie swoje i innych. Dlatego nie bądź jak Twitch i myj dokładnie ręce. 👋
Jak to zrobić? Wystarczy rzucić okiem na nasz poradnik i zaśpiewać znany kawałek „Warriors” od Imagine Dragons. 🧼️ #CzysteRęce2020

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends