w

Farmienie tokenów na Arenie w LoLu znacznie osłabione. Gracze nie są zadowoleni

Jeden z fanów League of Legends zwrócił uwagę na fragment patcha, który został przeoczony przez wiele osób.


Aktualnie w LoLu trwa wielkie letnie wydarzenie, w ramach którego wprowadzono nowy tryb 2v2v2v2 o nazwie Arena. Sporo graczy skupia się właśnie na nim i to tam nabija swoją przepustkę eventową.

Riot ogłosił jednak nerfy, które mogły umknąć wielu osobom, ponieważ znalazły się w zakładce z „drobnymi zmianami”, tuż obok naprawionych błędów, a niejeden gracz omija tą część w opisie aktualizacji.

Zmiany w postępach przepustki

Reklama

Przedwczoraj Rioterzy opublikowali szczegółowy opis nowej aktualizacji w League of Legends, czyli patcha 13.15. Większość graczy skupiła się na nerfach i buffach dla bohaterów czy nowych skórkach. Nie każdy zauważył jednak, że w zakładce z „drobnymi zmianami” znajduje się informacja o osłabieniu postępów w misjach przepustki dla nowego trybu Arena.

DROBNE ZMIANY

  • Przepustki wydarzenia można teraz komuś sprezentować w zakładce „Prezenty”! Znajdziecie je pod opcją „Wyślij znajomemu prezent z Warsztatu Hextech”.
  • Postępy misji przepustki wydarzenia dla Areny zostały zmienione z 6 pkt. na minutę za zwycięstwa i 4 pkt. na minutę za przegrane na system oparty o zajęte miejsca. 6 pkt. za 1. miejsce, 4 pkt. za 2. miejsce, 3 pkt. za 3. miejsce i 2 pkt. za 4. miejsce.

Nagłośnił to jeden z graczy na Reddicie, który napisał:

Reklama

Farmienie tokenów na Arenie w League of Legends zostanie bardzo osłabione w patchu 13.15 pod przykrywką „drobnych zmian”. 

Po co w ogóle nazywać to „drobną zmianą”, jeśli po prostu osłabiacie wszystko oprócz pierwszego miejsca? Mam nadzieję, że gdzieś zaszła pomyłka, w przeciwnym razie nie ma to żadnego sensu.

Jak można się spodziewać, w komentarzach wielu fanów LoLa krytykowało Riot za kiepskie decyzje i działanie na niekorzyść graczy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends