w

G2 dostało karę finansową. Jeden z graczy grał w WoWa podczas LEC?

World of Warcraft powróciło do łask graczy, niektórzy wciągnęli się nawet bardziej, niż powinni.


Riot Games ukarało jednego z zawodników (a jednocześnie organizację) G2 Esports za dość nietypowy powód. Okazuje się, że top laner Martin “Wunder” Hansen został ukarany za granie w tytuł Blizzarda.

G2 otrzymało karę finansową na poziomie tysiąca euro. Oficjalnym powodem są naruszenia komercyjne. Przypomnijmy, że Rouge miało podobną sytuację i wtedy także drużyna musiała zapłacić tysiąc euro.

G2 Esports ukarane

Nie wiadomo do końca, kiedy Wunder grał w popularne ostatnio MMO, natomiast spekuluje się, że podczas rozgrywek LEC zawodnik po prostu grał w WoWa za pomocą Alt + Tab.

Komputery są dostarczane przez Riot, więc takie rzeczy wychodzą natychmiast. Pytanie, czy aż tak nudziło się Wunderowi, że zainstalował sobie World of Warcraft i postanowił się odstresować?

G2 niezbyt się przejęło, a na swoim Twitterze zdaje się nawet żartować z sytuacji. Organizacja podziękowała Riotowi za podanie powodu do odinstalowania WoW Classic z komputera gracza.

Chcielibyśmy oficjalnie podziękować za tę karę (…)

WoW Classic, a League of Legends

World of Warcraft Classic to powrót do klasycznej wersji gry. Pomysł Blizzarda mocno bazował na prywatnych serwerach społecznościowych i cóż, odniósł spory sukces. Teraz popularność nieco spada, bowiem gracze po prostu dobijają do maksymalnych poziomów.

Dla przykładu, WoW w ostatnim tygodniu stracił około 32% oglądalności. League of Legends goni tytuł Zamieci i jako jedyna gra na platformie z TOP 5 nie straciło ostatnio widzów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends