w

G2 Esports: kolejna zaskakująca zmiana ról w League of Legends na LEC 2020

G2 na swoim Twitterze w ostatnim filmiku zapowiedziało kolejną zmianę rol w swojej drużynie zaledwie rok po ostatnich zmianach w 2018 roku.


G2 w tym roku zdominowało scenę League of Legends zdobywając pierwsze miejsce w Mid-Season Invitational i drugie miejsce na Mistrzostwach Świata.

Zaskakująca zmiana ról w League of Legends

Bez wątpienia był to najlepszy jak dotąd rok dla drużyny z Europy i wielu spodziewało się utrzymania przez team aktualnego składu, jednak zapowiada się na kolejne zmiany w G2.

Pod koniec 2018 roku drużyna zaskoczyła fanów, kiedy Luka “Perkz” Perković zmienił swoją rolę na ADC z mida, a na midzie pojawił się zupełnie nowy zawodnik – Rasmus “Caps” Winther.

To był najlepszy rok dla drużyny G2

ZOBACZ – Thresh przejdzie rework efektów wizualnych. Wiemy, jak będą wyglądać umiejętności

Mimo tego, że zmiana była strasznie niespodziewana, okazała się bardzo udana. Caps świetnie radził sobie na środkowej alei, a Perkz wraz z ewoluującą metą magów na duo lane, był w stanie przenieść część swoich postaci z mida na bota.

W każdym razie patrząc na najnowszy filmik z Twittera drużyny możemy spodziewać się kolejnych zmian.

ZOBACZ – Riot planuje mocne buffy Sylasa w 10.1. Postać ma być bardziej na mida, niż do dżungli

Gracze mieli zagrać razem kolejkę rankingową, lecz w pewnym momencie z zaskoczeniem wzajemnie zauważają, że ich role nie są do końca zgodne z aktualnymi – Caps na roli ADC, natomiast Perkz na środkowej alei. Oboje po krótkiej wymianie zdań dochodzą do wniosku “co może pójść nie tak” i zaczynają wyszukiwanie gry.

To może być tylko jeden z żartów G2, ale równie dobrze zapowiedź ogromnych zmian w drużynie – jeśli chodzi o tę drużynę zawsze ciężko jest rozróżnić jedno od drugiego. W każdym razie patrząc na nich możemy spodziewać się wszystkiego.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends