w

G2 Perkz o tym, dlaczego jego zdaniem dusze smoków są “broken i OP”, podobnie, jak BOT

Jeden z graczy G2 w najnowszym wywiadzie z Riot Games odpowiedział na pytanie odnośnie smoków.


W Przedsezonie 2020 poczyniono wiele zmian, Riot kombinował w jaki sposób można by było uatrakcyjnić grę w taki sposób, by gracze czuli jednak jakąś różnorodność. Ostatecznie stanęło między innymi na zmianach smoków.

Dusze smoka mocno wpłynęły na atrakcyjność likwidacji smoków, dając graczom dodatkową prędkość poruszania się, więcej obrażeń, tarczę, czy regenerację. Wszystko to w zależności od rodzaju smoka.

G2 Perkz opowiada, dlaczego jego zdaniem dusze smoków są OP

W nowym wywiadzie z Riotem, Perkz odpowiedział, co sądzi o nowych smokach. Gracz przyznał, że ich dusze są naprawdę OP.

“Dusze smoków są naprawdę broken, wszystkie z nich są OP, ale ta oceaniczna jest prawdopodobnie najmocniejsza, bo dostajesz ogromną regenerację.”

Bardzo możliwe, że po tych słowach Riot w jakiś sposób zmieni dusze, w końcu mówimy o zdaniu jednego z najlepszych zawodników na świecie. Perkz dodaje, że dusze można nawet stackować i to chyba to sprawia, że ostatecznie są tak mocne.

“To, że możesz je zebrać tak szybko i stackować buffy jeszcze przed 22 minutą.”

Na ten moment Riot nie podjął żadnych kroków w celu zmian smoków. Póki co wydaje się, że wolą się skupić na balansie bohaterów. Na głowie mają przecież Sonę, czy Sorakę na górnej linii.

Bot też jest zbyt silny?

Zapytany o dolną aleję, gracz wspomina, że jest ona nadal zbyt silna. W zeszłym roku ludzie narzekali na Xayah i Kai’Sę, natomiast w tym momencie problemem jest Aphelios do spółki z Senną.

Dolna aleja nadal jest broken. W zeszłym roku ludzie narzekali na Xayah/Kai’Sę i choć nadal są silni, to Aphelios i Senna są teraz tak OP, że nikt nie może się z nimi mierzyć. Tak teraz bot jest silny!

Tymczasem Riot choć nerfi BOTa, to nadal spogląda na TOPa, który ma według wielu osób zbyt mały wpływ na ostateczny wynik rozgrywki. Być może role się odwrócą.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends