w

G2 wraca do formy? Świetny mecz przeciwko liderowi grupy dał wejście do półfinałów

G2 z Jankosem na czele pokazuje klasę, tym razem pokazują jak się gra i wchodzą do półfinałów!


G2 miało ciężką sytuacją w grupie, wyszli na drugim miejscu, przegrywając dwa mecze.

G2 znowu zwycięża

Cztery trudne mecze spotkały zawodników reprezentujących Europę w ćwierćfinałach. Udało jednak im się wywalczyć półfinał i zmierzyć się z SK Telecom T1.

Te mecze udowodniły, że powrót do korzeni może pomóc. Perkz, czyli ADC G2 postanowił wrócić do tradycyjnych bohaterów i tym samym osiągnął imponujące wyniki.

Nieważne czy grał Xayah, czy Kai’Są poradził sobie świetnie i zakończył serię z udziałem w zabójstwach na poziomie ponad 61%!

ZOBACZ – Senna i Lucian bez wzajemnych interakcji, jak u Xayah i Rakana. Powodem jest scena e-sportowa

G2 popełniało błędy, na które nie może sobie pozwolić w następnych meczach, na całe szczęście udało im się je naprawić. Chodziło tutaj o nadmierną walkę, jak i podejmowanie złych decyzji dotyczących neutralnych celów.

Nie zabrakło również niesamowitych akcji, dzięki którym drużyna cieszy się powodzeniem. Również musimy pochwalić Jankosa, świetnie zagrał i zrewanżował się za swoją straszną Qiyane.

Pamiętajmy również, że Damwon nie jest najlepszą koreańską drużyną, teraz w finałach G2 zmierzy się z nieustraszonym SKT T1, które miażdży wszystko, co stanie im na drodze.

Mecz odbędzie się 3 listopada o godzinie 12:00!

 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends