w

Senna i Lucian bez wzajemnych interakcji, jak u Xayah i Rakana. Powodem jest scena e-sportowa

Reklama

Senna i Lucian nie będą mieli zaawansowanych interakcji jak Xayah i Rakan.

Reklama

Gracze oczekujący na drugą parę z interakcjami jak Xayah i Rakan będą zwiedzeni. Senna i Lucian nie dostaną wspólnych animacji ze względu na scenę e-sportową.

Brak wspólnego powrotu czy dopełniających się umiejętności

Jeden z moderatorów Surrender at 20 – Spideraxe – napisał na Twitterze na temat interakcji Senny i Luciana w grze. Wiemy już, że postacie będą miały różne kwestie dialogowe ze sobą, co w czasie gry będzie wyglądało jakby rozmawiały ze sobą. Graczy natomiast ciekawiło, czy twórcy pójdą dalej i stworzą coś podobnego do Xayah i Rakana.

Chodzi tutaj głownie o rzeczy takiej jak wspólny recall (szybszy dla osoby, która dołączyła do pierwszej, już cofającej) lub wzajemnie oddziałujące na siebie skille (np. W Xayah, albo większy zasięg dla Rakana gdy chce doskoczyć do Xayah).

ZOBACZ – Senna mogła teleportować się po całej mapie, Riot porzucił jednak ten pomysł

Spideraxe napisał:

August zauważył, że twórcy nie chcieli dodawać interakcji między Senną a Lucianem, ponieważ przyczyniło się to do problemów Xayah i Rakana z profesjonalną sceną.

Riot Games

Autor posta został zapytany, o co dokładnie chodzi. Czy kwestią jest ich recall, czy może skille same w sobie. Szybko pojawiła się odpowiedź:

Tak, chodzi głównie o buff z W Xayah oraz wspólny powrót. Nie sądzę też, że zrobili coś podobnego do wspólnego tańca, ale Lucian i Senna mają mnóstwo linii dialogowych, w których faktycznie rozmawiają ze sobą.

ZOBACZ – EUNE i EUW może zostać połączone. Koniec z podziałem europejskich serwerów?

Riot Games
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends