w

Gdy masz tyle kasy, że skiny w LoLu są już dla ciebie za darmo. Rzadki widok z premiery nowej serii skórek

Odblokowanie skórek praktycznie zawsze wiąże się z wydawaniem pieniędzy. Chyba, że macie sporo kasy.


W League of Legends jest kilka ciekawych systemów, które potrafią zaoszczędzić trochę pieniędzy. Oczywiście korzystając z nich, trzeba mieć mnóstwo szczęścia. Chyba, że wcześniej wydaliście na LoLa tyle pieniędzy, że spokojnie moglibyście sobie za to kupić całkiem niegłupi samochód.

Dokładnie taką sytuacją podzielił się użytkownik Reddita o nicku „IngarOW”. W tym momencie, którym wychodzi jakaś nowa seria skórek, to wszystko odblokowuje on praktycznie za darmo. Dlaczego?

Gdy wydasz tyle, że potem skiny masz za friko

IngarOW doprowadził do sytuacji, w której nie musi kupować nowych skinów. Wystarczy, że skorzysta z możliwości rollowania odłamków. Ten normalnie wybiera skórki losowo, w tym przypadku jednak nie ma zbyt wielkiego pola manewru.

Video

W efekcie wybierana jest tylko nowa linia skinów – Coven. Mało który człowiek jest w stanie wydać kilka, kilkanaście tysięcy złotych na odblokowanie wszystkich skinów. Ale jak wspomina autor, wcale nie jest to takie bez sensu. W pewnym momencie może się okazać, że inwestycja zaczyna się zwracać. W ten sposób przez kilka dobrych lat można odblokowywać wszystko tylko i wyłącznie odłamkami.

Ile kosztuje odblokowanie wszystkich skórek? To zależy od tego, w jaki sposób chcemy to zrobić. Rekordziści potrafili w przeszłości zejść do koło 3 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu 11 tysięcy złotych. Maksymalnie jeden z graczy miał zapłacić 7 tysięcy dolarów, czyli już 27 tysięcy złotych.

Średnio przyjmuje się, że cena takiej „inwestycji” to od 4 do 6 tysięcy dolarów. Potwierdzają to użytkownicy Reddita, którzy komentowali cały wpis.

Im więcej gracie i im więcej kombinujecie, tym ostateczna kwota będzie oczywiście mniejsza. Nadal jednak to spore pieniądze, szczególnie dla przeciętnego polskiego gracza.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends