w

Dlaczego gracze LoLa uwierzyli, że Soraka dostanie prestiżową edycję skina Star Guardian?

Reklama

Przeciek dotyczący Prestiżowej Skórki do Soraki jest sfałszowany?

Reklama

W internecie pojawił się pewien przeciek dotyczący nadchodzącej Prestiżowej Edycji, do Gwiezdnego Dziecka. Okazuje się, że pomimo tego, iż wygląda jak zrzut ekranu z klienta gry, być może jest zwykłym fotomontażem na podstawie fanartu sprzed miesiąca.

Zwykły fake?

Kilka dni temu na Reddicie pojawił się wątek dotyczący nowej Prestiżowej Skórki do League of Legends. Jeden z użytkowników postanowił opublikować w nim słabej jakości zrzut ekranu, który prezentował Prestiżową Edycję Star Guardian Soraki. Screen wywołał duże poruszenie i zainteresowanie graczy, którzy przyznali, że dobrze pasuje do bohaterki.

ZOBACZ – Jak śledzić profesjonalnych graczy na ukrytym, chińskim serwerze League of Legends?
Kilkanaście godzin później odkryto, że prawdopodobnie może być to zwykły fotomontaż, a splash art zaczerpnięty jest z fanartu, który również trafił na to samo forum społeczności miesiąc wcześniej.

I also edited Star Guardian Soraka into a Prestige Edition Skin!
byu/itsJeremy_nz inSorakaMains

Jak możemy zauważyć, wygląda praktycznie identycznie oprócz kilku szczegółów, które są ciężko do zauważenia z powodu słabej jakości obrazku z klienta. Pamiętajmy również, że oryginalne tła postaci w wersjach prestiżowych wzorowane są na oryginalnych, a zmieniają się tylko kolory i kilka elementów w tle. Być może przeciek wcale nie jest próbą wprowadzenia społeczności w błąd, a Soraka otrzyma Prestiżową Edycję Star Guardian, ale jak oceniają go użytkownicy, wygląda na fałszywy i nie możemy brać go za dobre źródło informacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends