w

Gracz LoLa nagrał idealne combo Ezereala i Poppy, które praktycznie się nie zdarza

Riot Games

Świetne zagranie Ezreala i Poppy, które nie dało szans Dariusowi.


League of Legends jest grą, która ma już ponad 10 lat. Bardziej doświadczeni gracze z pewnością widzieli już całą masę niesamowitych playsów.

Zdarzają się jeszcze jednak akcje, które potrafią zadziwić nie tylko początkujących graczy, ale również tych z długim stażem. Świetnym przykładem jest combo superumiejętności Poppy oraz Ezreala, która stała się hitem na Reddicie.

Ezreal i Poppy

Zapewne każdy kojarzy komplikacje niesamowitych zagrań, które pojawiają się zarówno na YouTube, jak i na Facebooku, Instagramie, Reddicie i nie tylko. Do stworzenia niektórych autorzy potrzebowali wielu godzin praktyki na danym bohaterze, inne natomiast są dziełem przypadku i szczęścia.

ZOBACZ – Dlaczego gracze LoLa nie mogą ustawić głośności na 46, 67, czy 99? Piekło perfekcjonistów

Akcja, którą przedstawił użytkownik Reddita o nicku GuldborgCast łączy i jedno i drugie. Przewidział, że Poppy użyje swojej superumiejętności i grając Ezrealem użył ulta w idealnym momencie, aby trafić przeciwnika podczas lotu. Jak to wyglądało?

Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często, o czym doskonale świadczy reakcja Poppy, która zwyczajnie “zaniemówiła” i stanęła w miejscu. Niektórzy komentujący dodają również, że jest to coś nowego. Najczęściej możemy zobaczyć niesamowite hooki Threshem, graby Blitzcrankiem lub skakanie po minionach Yasuo, ale predykcja na takim poziomie rzadko się pojawia.