Gracz Lux z brązu 3 ma rekord, którego nikt nie może pobić. Kreatywne trollowanie wizją w LoLu

League of Legends

Reklama

Sposobów na trollowanie gier jest mnóstwo, chyba nawet więcej, niż na wygrywanie.

Reklama


Jakiś czas temu pisaliśmy o graczach, którzy zamiast po prostu podkładać się przeciwnikom, to specjalnie przeciągali gry. W efekcie mecze trwały po kilka dobrych godzin. W jednym meczu jeszcze w czerwcu padł jednak inny rekord, niżeli ten związany z długością.

Choć gra trwała ponad godzinę, to właśnie w tej niepozornej rozgrywce brązów padł rekord, którego na przestrzeni tych kilku miesięcy nikt jeszcze nie pobił i w sumie trudno się dziwić. Komu „normalnemu” mogłoby na tym zależeć?

Jak trollować wizją?

Niektórzy wbijają jak najwyższą rangę, inni czerpią przyjemność z samego LoLa, jeszcze kolejni tworzą konta tylko i wyłącznie po to, by bić na nich rekordy.

Reklama

Przynajmniej tak wygląda jedno z kont w League of Legends, które znajduje się w TOPce, jeżeli chodzi o obrażenia krytyczne, najdłuższy czas bez śmierci, czy ogólnie ilość likwidacji. „mNmTkAndrea” najwyraźniej znalazł swoje powołanie, bowiem udało mu się być absolutnie najlepszym w stawianiu wardów.

Jako Lux postawił łącznie 5,294 wardy w czasie 74 minut. Najprawdopodobniej gracz zwyczajnie stał na respie i „spamował” wizją.

Co zabawne, na dwóch pierwszych miejscach są gracze Lux. Wszyscy z TOP 5 to albo brąz, albo żelazo, jedynie Caitlyn ma w tym momencie złoto.

Czy za to można dostać bana? Jak najbardziej. To czysta odmowa współpracy z drużyną i specjalne działanie na szkodę. W tym konkretnym przypadku bardziej próba bicia rekordu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej