w

Gracz otrzymał za darmo płatną zawartość w League of Legends. Czy grozi mu za to ban?

Dziwna sytuacja jednego z graczy. Zastanawia się, co powinien zrobić.


League of Legends w ostatnim czasie boryka się z licznymi problemami. W sieci nieustannie pojawiają się wpisy dotyczące przepustki i trudnościami z odbieraniem nagród za skończone misje. Głośno zrobiło się również o bugu, który sprawiał, że turrety zadawały niższe obrażenia niż zwykle (Riot poprawił jeden z poważniejszych błędów, który w ostatnim czasie dotknął LoLa). Okazuje się, że w środowisku graczy LoLa nie brakuje osób, którym przytrafiają się zdecydowanie bardziej nietypowe sytuacje. Jak wyglądała jedna z nich?

Darmowe skrzynie i klucze

Użytkownik o nicku HammmyWammmy napisał w sieci, że po zalogowaniu zauważył w swoim Warsztacie Hextech, która niekoniecznie powinna się tam znajdować. Mowa o 25 Doskonałych Skrzyniach i kluczach, które mogą zostać użyte do ich otwarcia.

Właśnie dostałem 25 Masterwork Chestów i kluczy bez żadnego powodu. Nie mam pewności, dlaczego tak się stało, ale dostałem to za nic. Nie wydałem pieniędzy czy coś w tym stylu.

Gracz zaczął zastanawiać się, czy jest to w jakiś sposób powiązane z aktualnymi trudnościami z odblokowywaniem zawartości w przepustce. Riot, aby wyeliminować problemy postanowił wyłączyć misje dostępne dla wszystkich i przyznać nagrody wszystkim, którzy zalogowali się przed 12.08.

W komentarzach zrodziła się również dyskusja na temat tego, czy gracz może otrzymać blokadę konta. Z jednej strony znajdowały się głosy, które pisały, że otwarcie skrzynek mogłoby wiązać się z wykorzystywaniem błędu natomiast druga część komentujących uważała, że Riot postępowałby bardzo nierozsądnie i niesprawiedliwie, karząc graczy za swoje błędy i pomyłki.

W wątku nie wypowiedział się żaden z pracowników studia, więc trudno ze stuprocentową pewnością odpowiedzieć na pytanie dotyczące bana. Zarówno jedna, jak i druga strona ma swoje racje. Komentarze pokazały również, że autor wpisu nie jest jedynym, na którego koncie pojawiło się coś, co nie powinno.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends