w

Gracz skompletował ponad 1000 skinów w League of Legends. Ile na nie wydał?

Jeden z graczy pochwalił się swoją kolekcją skórek w League of Legends. Ponad 1000 sztuk, w tym wszystkie ultimate i 33 mityczne.


Taka kolekcja robi ogromne wrażenie. Ile trzeba było wydać, by zebrać tak ogromną ilość skinów?

1000 skórek w LoLu

Na Reddicie jeden z graczy pochwalił się swoją kolekcją skórek w League of Legends. Użytkownik o nicku Dillman926 (w grze Moonwulf) poinformował, że przekroczył ilość 1000 skórek na koncie, co czyni go niesamowicie podekscytowanym.

Gracz przyznał, że kolekcjonowanie nowej zawartości League of Legends to jego ogromne hobby, a LoL to ulubiona gra. Każdy nowy przedmiot na koncie daje mu dużo radości.

ZOBACZ – Sona na TOP jest jeszcze groźniejsza, niż Soraka. Wygrywa więcej meczów na górnej alei

Z dalszej części posta można wyczytać, że ulubioną linią skórek Moonwulfa jest High Noon, szczególnie Lucian i Ashe, choć Thresh też bardzo mu się podoba.

Ulubiona skórka? True Damage Ekko. Uwielbiam styl i estetykę tej skórki, a Ekko jest jednym z moich ulubionych bohaterów.

Gracz dodał również, że chciałby zobaczyć w grze więcej skórek Pool Party. Zaproponował kilka pomysłów, które jego zdaniem byłyby urocze:

  • Pool Party Nunu z piłką plażową,
  • Pool Party Ezreal,
  • Pool Party Bard.

Jakich skórek nie udało się zdobyć? Gracz z przykrością stwierdził, że bardzo brakuje mu zwycięskich skórek z początkowych sezonów League of Legends. Wtedy nie miał jeszcze wystarczającej dywizji, by je otrzymać, przez co stracił tak cenne kolekcjonersko skiny. Uważa, że wszystkie wydane później (Sivir, Maokai, Graves, Aatrox) nie są już tak fajne. Mimo że je posiada, to sądzi, że inne skiny dla tych bohaterów są ciekawsze.

ZOBACZ – To koniec Soraki na TOPie. Riot zapowiada duże osłabienia „Jest super giga potężna”

Najbardziej wyjątkowa skóra? PAX Twisted Fate. Riot był na tyle miły, że podarował mi go podczas wydarzenia z okazji 10-lecia (ostatnia misja, z której dostawało się trwały odłamek skórki).

Wielu graczy zapewne ciekawi jedna rzecz – ile trzeba było wydać na te 1000 skórek? Moonwulf ujawnił także i to. Cena może zaskoczyć, choć zapewne są osoby, które wydały podobne ilości pieniędzy. W przypadku bohatera tego artykułu jest to 5500 dolarów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends