w ,

Gracze zachwycają się splash artami z Wild Rift i proszą Riot o przeniesienie ich „normalnego” LoLa

Riot Games

Niesamowite splash arty i modele w Wild Rift zachwycają społeczność LoLa.


Riot Games od dawna pracuje nad mobilną wersją legendarnej MOBY — League of Legends. Gra ma zostać udostępniona na konsolach oraz urządzenia przenośne. Pomimo tego, iż bazuje na oryginalnej wersji, mechaniki mocno się różnią, a wygląd modeli i splash artów starszych postaci wydaje się być o wiele lepszy. Jak wyglądają?

Wild Rift vs League of Legends

Wild Rift, czyli mobilna wersja LoLa zadebiutuje już niedługo na telefonach z iOS i Androidem. Pomimo tego, iż każdy bohater bazuje na oryginalnej wersji, musiał zostać zaprojektowany całkowicie od nowa. To samo dotyczy skórek oraz Splash artów. Tworzone w nowej technologii przez doświadczonych pracowników wyglądają o wiele lepiej, niż PCtowy wzór. Jeden z użytkowników postanowił porównać obie wersje:

ZOBACZ – Gracze LoLa oglądali kilkadziesiąt godzin Worlds, by to dostać. Riot przyznaje, że się pomylił

Największą różnicę w wyglądzie splash artów gracze zauważyli w skórce do Orianny. Gotycka wersja w Wild Rift została wykonana niedawno, a ta z League of Legends ma już ponad 9 lat. Jak twierdzą użytkownicy, jest to świetny przykład rozwoju grafiki na podstawie tego samego elementu.

League of Legends

Wild Rift

Twórcy co jakiś czas wprowadzają do gry nowe wersje tła dla starych skórek. Być może i Gotycka Orianna niedługo dostanie aktualizacje.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends