w

Gracze chcą widzieć jakie skórki mają przeciwnicy jeszcze w fazie wyboru

Reklama

Podgląd skinów przeciwników podczas wyboru bohaterów – ciekawy pomysł czy zbędny dodatek?

Reklama


Pojawił się pomysł, by podczas wyboru postaci, w lobby były widoczne wszystkie skiny. Sojuszników i przeciwników.

Podgląd na skórki przeciwników w lobby gry?

Jeden z użytkowników Reddita rzucił pomysłem, który według wielu jest naprawdę świetną sprawą. Chodzi o możliwość zobaczenia skórki przeciwnika jeszcze przy wyborze bohaterów. Autor posta napisał:

Powinniśmy być w stanie zobaczyć, jaką skórkę wybiera nasz wróg.
Myślę, że dzięki temu gra byłaby bardziej dostosowana do społeczności, nawet wobec graczy, z którymi walczymy. Byłoby naprawdę fajnie, gdybym zobaczył, jak Zed wybiera skórę Krwawego Księżyca, a następnie wroga Diana szybko zmienia skina, by dopasować się do niego. To zabawne i urocze, zróbmy to!

Sporo osób uznało, że pomysł jest naprawdę świetny, choć główną obawą, jaką mają, jest zwiększenie bugów klienta, czego nie chce żaden gracz. Padły opinie, że zamiast dodawać nową zawartość do lobby, lepiej skupić się na tym, co jest aktualnie i naprawić wszystkie problemy, których niestety jest dość sporo.

Inny z pomysłów na ciekawe wykorzystanie możliwości podejrzenia skórek przeciwnika:

Reklama

To mogłoby być naprawdę ciekawe, jeśli ktoś chciałby wybierać skórki, które są przeciwieństwem tej u enemy. Na przykład picknąć Star Guardian, gdy przeciwnicy mają Dark Star, Arcade kontra Battle Boss itd.

ZOBACZ – Planowane zmiany Apheliosa w patchu 10.4 naprawdę osłabią tego bohatera

Niektórzy uznali, że pomysł z wyświetlaniem skórek przeciwnika to dobry dodatek, ale wprowadzony w dalekiej przyszłości, bo pewnie Riot kiedyś na to zdecyduje. Tylko czy byłoby faktycznie tak kolorowo, jak w wizji autora wątku? Tego nie wiadomo, choć spodziewać się można, że dużo osób nie reagowałoby w ogóle na skiny przeciwników, wybierając ulubione skórki, te, które niedawno zakupili i chcą się nimi nacieszyć lub po prostu jedyną skórkę, jaką mają dla danej postaci.

Padły też głosy, że mogłoby się pojawić więcej pretekstów do dogadywania innym, wyśmiewania słabo grającego przeciwnika, że powinien „sprzedać skiny, które pokazywał w lobby” lub że jest biedakiem, bo wszyscy w czasie wyboru postaci widzieli, że ma zaledwie 2 skórki/najtańsze skórki.

Jeden z komentujących zażartował, że jego sojusznicy znaleźliby nowy powód do wychodzenia z lobby – narzekanie, że przeciwnik ma skina, który ma zepsute hitboxy albo gorszą widoczność umiejętności.

Reklama

ZOBACZ – Riot o Sorace na topie, na jakie kolejne zmiany mogą szykować się gracze?

Pomijając wszystkie żarty i narzekania, nie można zapomnieć, że Riot cały czas pracuje nad coraz to nowszymi i lepszymi skórkami (zobacz: Riot przyznaje się do zarzutów w kwestii skinów. Kolejne skórki mają być już bardziej przemyślane pod tym względem). Twórcy nie chcą, by gracze byli niezadowoleni przez ich dodatki kosmetyczne lub po raz kolejny zarzucali im, że skórki są nieczytelne i trudno poznać, na kogo się gra (dyskusje o tym wciąż dzielą graczy i wywołują wiele emocji). Rioterzy coraz więcej proszą o opinie na temat swoich skinów, próbując jak najbardziej zadowolić społeczność. Skorzystanie z faktu istnienia różnych serii z masą bohaterów lub linii skórek, które tematycznie można uznać za przeciwieństwo innych, nie powinno nikogo dziwić, a wprowadzenie możliwości podglądu skórek u przeciwników może faktycznie kiedyś stać się rzeczywistością.

ZOBACZ – Riot: „Tahm Kench z pewnością potrzebuje reworku”. Następny kandydat do całkowitego przebudowania

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends