w

Gracze chwalą Clasha – „To było najlepsze doświadczenie jakie miałem!”

Riot Games

Clash okazał się świetnym doświadczeniem.


Gracze nie ukrywają swojego zadowolenia po wczorajszym Clashu. Podzielili się swoimi historiami na Reddicie, gdzie opisują mecze jako najlepsze doświadczenie związane z Ligą.

Dlaczego Clash okazał się tak świetny?

To było najlepsze doświadczenie jakie kiedykolwiek miałem w League of Legend! – w taki sposób zaczyna się część wypowiedzi użytkowników Reddita. Clash okazał się ogromnym sukcesem, a gracze z radością dzielą się swoimi wczorajszymi przeżyciami.

Riot Games

Jeden z nich opisał swoje doświczenie z Clashem w następujący sposób:

„Nazywam się Zorehan i gram w LoLa od prawie 6 lat. Jestem w Gold III i gram głównie na midzie, czyli tak zwany „casual player”. Wczoraj po powrocie do domu zdecydowałem się wypróbować Clasha. Znalazłem ludzi, który szukali drużyny. Dodali mnie do zespołu i szybko nawiązaliśmy kontakt. Początkowo pisaliśmy na czacie, ale niedługo po tym przeszliśmy na rozmowę głosową. Od rozmów o grze, przechodziliśmy do gadania o memach i żartach. Byłem zaszokowany jak miłe było to doświadczenie. Wygraliśmy. Pomogła nam dobra komunikacja i nasze umiejętności, ale najważniejsze było co innego: wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Gram w Ligę od lat i spotkałem setki ludzi w czasie tej przygody. Większość moich bliskich przyjaciół poznała się ze mną przez LoLa! Ale nigdy w życiu nie brałem udziału w grze z 5 losowymi osobami, w której czułem się jak na spotkaniu z bliskimi przyjaciółmi z dzieciństwa. To było naprawdę pozytywne doświadczenie.”

ZOBACZ – Riot Games przywiązuję większą uwagę do skórek, tak aby nie zapewniały przewagi w grze!

Powyższa historia to jedna z wielu, jakie można przeczytać na Reddicie. Inny użytkownik napisał:

„Clash to najlepsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem w League of Legends! To najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek doświadczyłem. Nieważne czy wygrywając, czy przegrywając. Gra wydawała się tak inna od rankedów na solo kolejce. Nie czułem żadnego stresu i żadnej presji, że mogę popełnić jakiś błąd. Nie bałem się, że ktoś nagle obrazi się i wyjdzie z gry.

Właśnie zagrałem w grę rankingową i czuję tę ogromną różnicę. Myślę, że Clash jest jednym z najlepszych dodatków do Ligi.”

Riot Games

Można byłoby przytoczyć o wiele więcej pozytywnych komentarzy. Gracze nazywali Clasha również „nietoksycznym miejscem” jak i sposobem na poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Być może dla niektórych wczorajsze rozgrywki były początkiem nowych przyjaźni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends