w

Czy Jax powinien otrzymać aktualizacje fabuły?

Reklama

Gracze zadają wiele pytań o szczegółową historię Jaxa.

Reklama


Na forum League of Legends pojawił się wątek na temat fabuły Jaxa. Autor zasugerował, że fabuła bohatera nie odpowiada na wiele nurtujących go pytań.

Kim właściwie jest Jax?

Autor posta na forum praktycznie od razu przeszedł do zadawania pytań. Jak właściwie wygląda? Czy jest nieśmiertelny? Czy wie coś o Zileanie? Dlaczego nosi maskę? Czy to w ogóle maska? Dlaczego jego oczy świecą na niebiesko?

Pytań było więcej, a sam autor wydawał się mocno zainteresowany ciekawostkami o Jaxie, na które jak dotąd nie otrzymał żadnej oficjalnej odpowiedzi.

Post doczekał się odpowiedzi Riotera, która nie okazała się szczególnie rozbudowana. Gracze dostali odpowiedź tylko na kilka pytań.

Z wypowiedzi pracownika Riotu dowiadujemy się, że planem Jaxa jest znalezienie osoby, która wywrze na nim wrażenie i będzie chciała mieć mentora. Bohater jest bardzo potężny. Wie o Zielanie. Rioter swoją wypowiedź zakończył słowami:

O inne rzeczy musisz zapytać Jaxa.

ZOBACZ – Dlaczego gracze tworzą smurf konta w LoLu?

Riot Games

Można się domyślić, że taka odpowiedź dla wielu nie będzie satysfakcjonująca. Pojawiły się pytania, czy doczekamy się rozwinięcia niektórych historii ze świata LoLa, ponieważ do dziś niewiele o nich wiadomo.

Szczególnie porównując szczątkowe informacje o niektórych postaciach do rozbudowanego lore świeżych bohaterów, którym poświęca się całe filmiki, komiksy czy masę opowiadań.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends