w

Wyciekł splash art następnego bohatera League of Legends, czyli Yone w pełnej okazałości

Wcześniejsze przecieki pokazywały grafiki stosunkowo niskiej jakości. Ten nie pozostawia złudzeń odnośnie następnego bohatera League of Legends.


W ostatnich dniach wiele mówiło się o Yone i tym, że to właśnie on będzie kolejną postacią, jaka zawita na Summoner’s Rift. Przypomnijmy, że według graczy, zwiastun postaci jest już nawet w grze.

W między czasie wyciekały kolejne grafiki prezentujące splash arty bohatera, ale były w bardzo słabej jakości. Dzisiaj to się zmienia.

Wyciek splash arta Yone

To, jak dokładnie ma wyglądać Yone, można zobaczyć poniżej. Prawdopodobnie jest to końcowy etap prac nad postacią. Jeżeli wszystko będzie wyglądało tak, jak z Illią, to za kilka, kilkanaście godzin powinniśmy mieć już pełnego splasha bez okrojonego tła.

Umiejętności postaci swoją póki co pod znakiem zapytania. Było co prawda trochę przecieków, ale były one na tyle niepotwierdzone, że nie zdecydowaliśmy się ich publikować. Powyższy wygląd również jest wyciekiem i nie musi być prawdziwym. Wydaje się jednak, że pasuje do wcześniejszych przecieków.

W plikach znajdują się kwestie głosowe odnoszące się do bohatera. Teraz wystarczy już tylko poczekać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends