w

Gracze League of Legends chcą permanentnego wyłączenia pośmiertnych ekranów Patronów

Riot Games

Społeczności League of Legends nie podobają się nowe ekrany ze statystykami przeciwników.


Fani League of Legends sprzeciwiają się wprowadzonym wraz z Eternals pośmiertnymi „Death Showcase”. Uważają, że te źle wpływają na emocje i chwalą przeciwnika, który ich zlikwidował.

Death Showcase

Na jednym z forum społeczności zrzeszającym graczy LoLa pojawił się temat dodatkowego ekranu wyświetlającego się po naszej likwidacji. Jeżeli przeciwnik kupił Patronów, zobaczymy na nim jego statystyki, co nie podoba się fanom.

ZOBACZ – Patch 10.8 w LoLu. Kto dostanie nerfy, a kto buffy? Plany Riotu ujawnione

Według autora nie pokazuje nic godnego uwagi, a w porównaniu do dotychczasowego podsumowania danej likwidacji, ta funkcja nie przekazuje żadnych użytecznych informacji, do których można by było się odnieść w przyszłości, a więc nie przynosi ona korzyści.

Gracz podkreśla, że nie dość, że jest bezużyteczna, to wzmaga frustrację wywołaną porażką, pokazując jak dobry jest przeciwnik.

Rozumiem, że Riot chce przyciągnąć uwagę do ich nowego systemu patronów, ale wrzucając to nam prosto na twarz od razu po likwidacji jest złym pomysłem.

Pomimo tego, iż z wypowiedzią zgodziło się wielu fanów League of Legends, nie do końca wiadomo, czy Riot postanowi dodać opcję stałego wyłączania statystyki. Ten element nowego dodatku wydaje się być zaprojektowany, aby pokazać graczom z jakim przeciwnikiem mają do czynienia i zachęcić ich do kupowania Patronów, aby i Ci mogli chwalić się swoimi osiągnięciami.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends