w

Gracze LoLa chcieliby ustawiać tytuły na profilach nawiązujące do ich mainów. Co na to Riot?

Społeczność chciałaby, bo do tytułów dodano także takie, które związane są z poszczególnymi championami.


Od patcha, w którym wprowadzono do League of Legends nowy system wyzwań, gracze mogą również ustawiać w swoich profilach tytuły. Riot wprowadził to, by każdy mógł jeszcze lepiej spersonalizować swoje konto i pochwalić się tym, w czym jest najlepszy.

Tytuły można zmieniać po kliknięciu na ikonę przywoływacza. Po otwarciu się dodatkowego okna, gracz ma do wyboru “personalizacje tożsamości”, czyli wybór ikony, ramki, tokenów wyzwań lub tytułu.

Wśród dostępnych aktualnie tytułów znajdują się takie, które są powiązane z kolekcjonowaniem zawartości, np. Ikona, Ustalający trendy, graniem konkretnych pozycji, np. Snajper, Lepszy wspierający czy skupianiu się na ARAMach – Bóstwo ARAMu, Królewskość w Stylu Poro i tym podobne.

Tytułów jest naprawdę sporo, jednak gracze twierdzą, że czegoś wśród nich brakuje. Chodzi o możliwość wybrania takiego, który jest powiązany z ulubionym bohaterem.

Czy jest szansa, że Riot wprowadzi coś takiego?

Tytuły związane z konkretnymi postaciami

Jeden z graczy stwierdził, że Riot zmarnował świetną okazję, by dodać do gry tytuły nawiązujące do konkretnych postaci, np. Potęga Demacii (Garen), Żniwiarz Cienia (Kayn), Lękliwy Rozkwit (Lillia), Pani Jasności (Lux) i tak dalej.

W swoim poście na Reddicie napisał:

Ze wszystkich rzeczy, jakie Riot przegapił, największym błędem było nieudostępnienie tytułów, które odblokowywałoby się po zdobyciu 7 poziomu maestrii na konkretnym bohaterze. 

Można teraz zmienić ramkę, dodać token wyzwań, dodać tytuł do swojego profilu, taki jak np. Fashionista. 

Wszystkie postacie w grze również mają swoje tytuły. Renata Glasc to “Chembaronessa”, Zac – “Tajna Broń”, a Zoe – “Aspekt Zmierzchu”. 

Dlatego nie można użyć tego, jako własnego tytułu po osiągnięciu 7 poziomu maestrii na konkretnym championie? 

Wydaje mi się to takie oczywiste. 

Na post gracza odpowiedział jeden z Rioterów – Barack Probama. W komentarzu napisał:

Właściwie to bardzo chcę dodać coś takiego. Nie mogę jak zwykle obiecać konkretnego terminu, ale gdy tytuły pojawiły się po raz pierwszy jako koncept nowej zawartości, Riot Rovient powiedział: “musimy tam dodać także tytuły championów!” i wszyscy w pokoju zaczęli twierdząco kiwać głową. 

Jak widać, Riot jest świadomy, że gracze chcieliby otrzymać taką opcję w swoich profilach i tak jak oni uważa, że byłoby to bardzo ciekawe. Nie wiadomo jednak, kiedy wspomniana zawartość zostanie dodana do gry.