w

Gracze LoLa domagają się udziału w reworkach postaci

Społeczność domaga się swojego udziału w reworkach bohaterów.


Społeczność League of Legends raz jeszcze podnosi głos. Tym razem popularny stał się temat na oficjalnym forum, w którym społeczność domaga się wręcz większego udziału w prowadzonych reworkach.

Gracze uważają, że Riot powinien bardziej komunikować się z graczami, może proponować jakieś ankiety lub w inny sposób zbierać opinie jeszcze na etapie produkcji.

Reworki niszczą bohaterów

Na amerykańskim forum League of Legends powstał głośny temat odnośnie przeróbek bohaterów. Gracze poprosili w nim, aby firma zaczęła pytać ich o opinię, zanim coś zreworkują.

Najpierw Aurelion Sol, teraz Sylas, te mini-reworki niszczą bohaterów.

Niektórzy są przekonani, że reworki oczywiście są udane, natomiast w części sytuacji kończą się klapą.

Od pewnego czasu deweloper stara się przerabiać (i to nowych) bohaterów, Aurelion Sol, Diana, Sylas, Yuumi, Aatrox. Jedne zmiany wychodzą gorzej, drugie lepiej (na Dianę aktualnie nikt nie narzeka). „Sam fakt robienia niespodzianek społeczności i bez żadnych wcześniejszych informacji przerabianie bohaterów, jest dość niesmaczne.” – czytamy „Szczególnie jeżeli grasz bohaterem i nagle dowiadujesz się, że za dwa tygodnie będzie działał prawie całkowicie inaczej.”

Sam Aurelion Sol ucierpiał na swoim reworku i wielu mainów, odstawiło go w kąt. Trudno ich winić.

Nie wiem dlaczego przeróbka Sola nie została cofnięta, nie zmieniła nic, oprócz tego że gracze Sola teraz go nienawidzą.

Aktualnie żaden z pracowników nie wypowiedział się na ten temat. Być może studio postanowi ustosunkować się do tego po nowym roku, wraz z kolejnymi wiadomościami odnośnie postępów nad League of Legends. W 2019 roku trudno będzie oczekiwać dodatkowych deklaracji zmian.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends