w

Gracze LoLa dostają darmowe tokeny w ramach rekompensaty za niedziałające serwery EUW

Autor obrazka: coax 콕스

Rekompensata za błąd gry w postaci dodatkowych tokenów.


Riot Games ostatnio często ma problem z serwerami. Dotyczy to szczególnie Zachodniej Europy, która podczas większego obciążania po prostu staje się niedostępna.

W efekcie gracze nie mogą się zalogować, a bezpośrednio w meczach występują problemy z połączeniem. Riot postanowił wynagrodzić społeczności niedostępność League of Legends.

Rekompensata dla graczy

Praktycznie w każdym wydarzeniu deweloper League of Legends ma problemy z serwerami. W ramach rekompensaty zazwyczaj otrzymujemy 200 dodatkowych sztuk tokenów. Tym razem jednak ucierpiała tylko społeczność EUW, więc tylko ona otrzyma możliwość zdobycia darmowych tokenów.

Wszyscy, którzy zakupili przepustkę przed 12:30, dnia 15 stycznia otrzymają dodatkową misję. Za jej ukończenie przyznane zostaną nam dodatkowe tokeny. W ten prosty sposób na konta graczy powędruje 80 tokenów.

Co z EUNE?

Pracownik podający tę informację na temat nowej misji nie zdradził szczegółów problemu, ale wychodzi na to, że Wschodnia część kontynentu nie miała żadnych kłopotów z logowaniem i nie otrzyma żadnej rekompensaty.

Społeczność zgłaszała jednak liczne problemy, na ten moment nie ma jednak żadnej informacji o ewentualnych tokenach dla innych regionów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends