w

Gracze LoLa powinni mieć prywatny wybór, kim chcą grać po zrollowaniu bohatera w trybie ARAM?

Dodatkowy wybór bohatera w trybie ARAM.


Pomocni gracze, którzy chcą wesprzeć swoją drużynę lepszymi bohaterami, muszą ponieść tego konsekwencje. Często bywa tak, że bohater, którego rollują zostaje im zabrany, co nie jest niczym dziwnym, ale nie pomaga w byciu miłym. O co chodzi i jakie jest rozwiązanie?

Zmiana systemu rollowania w trybie ARAM?

Jeden z graczy podzielił się swoimi doświadczeniami, jako weteran losowego trybu 5 v 5. W związku z tym, iż ma wszystkich bohaterów i dostaje zawsze jeden darmowy los, stara się go wykorzystać,  nawet kiedy jego pierwszy champion jest odpowiedni i dobry.

ZOBACZ – 10 świetnych fanowskich konceptów na skórki do League of Legends

Podczas losowania, aktualnie wybrana postać trafia do puli wyboru dla innych, a mu pozostaje grać drugą szansą lub kimś wcześniej już odrzuconym.

Jest do bardzo demotywujące.

Niestety aktualny system nie pozwala na prywatny wybór po losowaniu, dlatego większość decyduje się na pozostawienie losu, obojętnie patrząc na proszących na czacie o rolla.

Aramowicz zasugerował dodanie wyżej wymienionego prywatnego okna, które da nam kilka sekund na wybór jednostki. Drugi champion trafi natomiast w ręce towarzyszy. Pomysł został ciepło przyjęty i znalazł poparcie wśród społeczności, która przyznała, że dzięki temu chętniej korzystałaby z opcji wymiany.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends