Riot naprawi irytujące windowsowe dźwięki występujące podczas wczytywania gry LoLa

League of Legends

Reklama

Problemy League of Legends z Windowsem. Rioterzy deklarują ich szybką naprawę.

Reklama


Błędy w League of Legends nie są niczym nowym. Od jakiegoś czasu w ekranie ładowania występują denerwujące dźwięki Windowsa, które przypominają o sobie za każdym razem, kiedy gracz wciśnie dowolny przycisk. Riot sprawnie odpowiedział na prośbę graczy o naprawienie wspomnianego błędu.

Jaka była odpowiedź Riotu?

Rioter przyznał, że rozwiązanie problemu jest już przez nich testowane. Tak szybkiej odpowiedzi od twórców raczej nie spodziewał się nikt. Zapytani również, kiedy aktualizacja mogłaby trafić na oficjalne serwery, odpowiedzieli oni, że będzie to miało miejsce dopiero w kolejnej aktualizacji.

Już to poprawiłem, ale nie zostanie to zaimplementowane przed kolejną aktualizacją.

Reklama

ZOBACZ – Czy odwołanie się od przypadkowego bana w League of Legends jest możliwe? Co na to Riot?

Gracze napotykali również na inne problemy Windowsa z grą Riotu. Przykładowo nie mogli oni otworzyć czatu i dopiero wyjście do pulpitu i ponowne załączenie gry rozwiązywało problem. Jeden z pracowników uważa, że problemy są powiązane i ich obecne rozwiązanie mogłoby pomóc również w tym przypadku.

Wydaje mi się, że oba błędy są powiązane (jakiś problem z brakiem focusu na oknie) i być może zostaną naprawione na raz, ale nie mogę potwierdzić niczego przed poniedziałkiem.

Na pewno jest to dobra informacja dla wszystkich, którzy borykali się z tym błędem od wielu tygodni.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej