w

Gracze LoLa uważają, że to najgłupsze podejście, jakie można mieć podczas meczu

Wielu graczy League of Legends nie rozumie, dlaczego ktokolwiek decyduje się na coś takiego.


Wśród społeczności LoLa zdarzają się zachowania, które nie każdy musi rozumieć. Od nieszkodliwych, po toksyczne, które mają bezpośredni wpływ na wynik meczu i humor innych graczy.

Jest jednak coś, czego bardzo dużo osób nie pojmuje na tyle, że nazywa to wręcz bezsensownym sposobem myślenia. Ma on być na tyle absurdalny, że aż dziwne, że tyle osób się tego trzyma.

Bezsensowne podejście do meczu

Reklama

Jeden z graczy poruszył temat pewnego podejścia do gry, które jego zdaniem jest kompletnie bez sensu. Chodzi o karanie współgraczy przegraną, gdy ci zagrali źle.

Jedynym sposobem myślenia w tej grze, którego nigdy nie zrozumiem, jest decyzja, że przegra się grę w odpowiedzi na to, że ktoś nie zagrał dobrze. 

Okej, trochę trudno to wyjaśnić, ale jestem pewien, że wszyscy choć raz spotkaliście się z takim scenariuszem, w którym jeden z graczy jest wściekły na drugiego, ponieważ ten robi coś źle. Wtedy ten pierwszy decyduje, że z tego powodu doprowadzi do przegrania meczu. 

Na przykład: powiedzmy, że gracz A robi cos źle lub cokolwiek tego typu, a gracz B nagle stwierdza, że „Będę tylko farmić, zasługujecie na przegraną”. 

Jeśli chcesz wygrać tak bardzo, że denerwujesz się tym, że ktoś nie gra idealnie, dlaczego wtedy próbujesz przegrać jeszcze bardziej? To wygląda tak, jakby tego typu gracze bardzo chcieli wygrywać, ale jednocześnie tego nie chcą. 

Zwykle potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie mogą być toksyczni, ale tego przypadku nigdy nie pojmę. Dlaczego ktoś miałby się wściekać, że nie wygrywamy, a potem sabotować własną grę? 

Niektórzy w komentarzach próbowali zrozumieć przytoczony tok myślenia. Padały sugestie, że tego typu gracze prawdopodobnie chcą „dać innym nauczkę” i w pokrętny sposób wierzą, że celowe przegranie nagle sprawi, że obca osoba nauczy się grać.

Reklama

Inni uznali wprost, że nie ma czego rozumieć, ponieważ osoby, które zachowują się w ten sposób, „są kretynami”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends