w

Gracze LoLa wybrali, jakie postacie w drużynie przeciwnej oznaczają automatyczną przegraną

Na jakich bohaterów fani League of Legends nie lubią grać?


Każdy gracz ma taką postać, której szczególnie nie lubi. Gdy tylko jest taka możliwość, banuje ją, by nie trafiła się w drużynie przeciwnej. Nie zawsze jednak jeden ban wystarcza i zdarza się, że wróg wybierze championa, który byłby dla banującego równie uciążliwy. W takich sytuacjach niektórzy myślą, że jest już „po grze”, bo taki wróg to automatyczna przegrana.

Najgorsi przeciwnicy w League of Legends

Reklama

Jeden z graczy zapytał społeczność League of Legends, na jakie postacie nie tyle co nie lubią grać, co gdy tylko widzą je w lobby wiedzą, że mecz jest już przegrany.

Jakiego bohatera widzisz we wrogiej drużynie i od razu mówisz „przegraliśmy to”? 

Dla mnie takim bohaterem jest Vladimir. Nie do zabicia ze swoją plamą i leczeniem, staje się potworem w późnej fazie gry, w jakiś sposób ma 5000 HP i 700 AP. 

Najpopularniejszy komentarz w wątku, który zdobył ponad 2600 plusów, mówił o Yoricku.

Yorick. Zginąłeś lub musiałeś wycofać się z powodu złej wymiany? Szkoda, twoja wieża już nie istnieje.

Inna opinia, która zdobyła spore poparcie brzmiała następująco:

Reklama

Zawsze, gdy jest to jakiś dziwny bohater, jak Kled czy Anivia. Nikt nie gra tymi postaciami, ale jak już ktoś gra, to jest OTP. 

Sporo osób zwróciło uwagę na bohatera, który w ostatnim czasie dominował na Summoner’s Rift – Twisted Fate.

W ostatnim czasie jest to TF. Myślałem, że ludzie przesadzają z jego siłą, a potem grałem przeciwko niemu, a on używał stuna point and click, ogłuszał mnie na wystarczająco długo, by mnie zabić, a w dodatku by to robić potrzebował zaledwie jednego przedmiotu. 

Inne komentarze mówiły o dość popularnych championach, w kategorii „denerwowania przeciwnika”: Samira, Master Yi, Yone, ale także Twitch i Evelynn przez fakt, że potrafią być niewidzialni. Sporo osób przyznało, że nie cierpi grać na Fizza i Pyke’a.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends