Gracze LoLa z Europy mogą tylko na to popatrzeć. Bo to nie dla nich

League of Legends

Reklama

Pokazano kolejne unikatowe splash arty dla poszczególnych barw skórek. Jest tylko jeden problem.


Kolejny raz nowa i ciekawa zawartość wydana przez Riot, nie będzie dostępna dla graczy poza chińskim serwerem. Jak zapewne część osób już się domyśla, chodzi o kontynuację tematu splash artów dla chrom, które regularnie pojawiają się w internecie i według wielu fanów gry – wyglądają naprawdę świetnie.

W przeszłości pojawiło się kilka artykułów na ten temat (np. Ujawniono kolejne unikatowe splash arty dla chrom w LoLu. Inne serwery zazdroszczą chińskim graczom). W sieci opublikowano kolejne grafiki, w sporej części związane ze skinami Pool Party, ale nie tylko. Jak się prezentują?

Nowe splash arty do chrom w LoLu

Reklama

Najnowsze grafiki związane z barwami skórek w League of Legends ponownie nie trafią do graczy m.in. z Europy, ponieważ dostępne będą jedynie na chińskim serwerze.

Reklama

Poprzednio ujawniono, że dodatkowe splash arty trafią do Senny, Yone, Sylasa, Fiory czy Kai’Sy. Tym razem ma je otrzymać Caitlyn, Syndra, Cho’Gath, Vayne, Orianna, Jinx, Riven oraz Kha’Zix.

Tak wyglądają poszczególne z nich:

Pool Party Caitlyn Rose Quartz

Pool Party Syndra Pearl

Shan Hai Scrolls Cho’Gath Ruby

Spirit Blossom Vayne Rose Quartz

Pool Party Orianna Amethyst

Heartseeker Jinx Rose Quartz

Championship Riven 2016 Golden

Championship Kha’Zix Golden

Oczywiście wielu graczy jest mocno zawiedzionych, że ponownie nowa zawartość ich omija i jest dostępna jedynie na konkretnym serwerze. Co prawda nie są to aż tak duże dodatki, jak unikatowe skiny do Wild Rift czy ekskluzywne postacie do LoR, ale mimo wszystko niejednemu graczowi jest z tego powodu przykro.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej