w

Gracze LoLa znów mają problem z “Wyzwaniami”. Tytuł wymaga więcej punktów, niż da się zdobyć

Riot Games

Gracze LoLa znów mają problem. Tym razem chodzi o pewną kategorię, która została wyłączona.


Jakiś czas temu do League of Legends trafiły wyzwania. Miały one uatrakcyjnić grę poprzez zachęcenie graczy do wykonywania różnych misji. Jak się jednak okazało, dodatek ten bywa irytujący.

Coraz częściej pojawiają się opinie, że został wprowadzony pochopnie i jest niedopracowany. Tym razem okazuje się, że jeden z najlepszych tytułów jest niemożliwy do wbicia, ponieważ brakuje punktów.

Wyzwania nie do zrealizowania

Większość graczy raczej podchodzi do nowych wyzwań sceptycznie. Zostały dodane, można je wykonywać, fajnie jak czasami po grze odblokuje się nowe i w sumie tyle. Są jednak osoby, które potraktowały je na poważnie i zaczęły robić każde z nich. Okazało się jednak, że może być mały problem, ponieważ niektórych nie da się “odznaczyć”.

Teraz odkryty został problem z wyzwaniem na tytuł “Galaxy Brain”, aby go zgarnąć, należy wbić 1150 punktów w kategoriach: Style, Innovation i Tactician groups. Tutaj pojawia się mały problem. Kategoria “Style” została usunięta, przez co gracz może zdobyć tylko 1050 punktów, o 100 mniej niż powinien.

To wszystko sprawia, że w tym momencie nie da się odblokować tego tytułu. Twórcy zdecydowali się na czasowe wyłączenie “Style”, ponieważ śledziły niepoprawnie postępy. Na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa naprawa, ale Redditorzy sugerują, że raczej nie prędko.

Zazwyczaj “czasowe wyłączenia” Riotu trwają latami, jeżeli nie dotykają e-sportu…

Zanim zostaną zapomniane…

Być może w tym przypadku będzie inaczej. Jest to nowe działo Riotu, na którym im raczej zależy. W związku z tym być może naprawią je szybciej, niż spodziewają się gracze.